Books: Architecture, Art

Number of items: 346

Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Budapest, 1937, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Bernáth Aurél, Egry József, Fényes Adolf, Galtz Oszkár, Márffy Ödön, Molnár C. Pál, Patkó Károly, Szőnyi István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben, borító szélein apró sérülésekkel.
16666.

2 000 HUF
Farkas István (1887-1944). Szerk.: Beke László. Bp.-Kecskemét, Magyar Nemzeti Galéria-Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Kecskeméti Képtára és Tóth Menyhért Emlékmúzeuma. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.  Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
16667.

1 000 HUF
Farkas István (1887-1944) emlékkiállítása. Exposition commémorative de István Farkas (1887-1944.) Szerk.: Fitz Jenő. Székesfehérvár, 1969., István Király Múzeum. Fekete-fehér fotókkal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos.   Farkas István (1887-1944) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
16668.

1 000 HUF
Benedatta Gallizia di Vergano, Emilio Strada: Az óra. Ford.: Bánki Vera. Műkincshatározó. Bp., 1998, Officina 96. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16669.

2 000 HUF
Halas István. Páros páratlan. Pair Impair. A művész által DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Mai Manó Ház. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16670.

1 800 HUF
Klotz Miklós: Kasserian inkera? - - fotóival. Lerner Balázs szövegével. A művész, Klotz Miklós által DEDIKÁLT példány. Csobánka, 2014., Miroflex. Klotz Miklós fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16671.

2 000 HUF
Dr. Sinóros Szabó Katalin: Vass László Gyűjtemény, Veszprém. Veszprém, 2004., Modern Képtár Vass László Gyűjtemény. Kiadói papírkötés.
16672.

2 000 HUF
Történeti festő a XX. században: András Tibor. Sümegi György elemző tanulmányával. Bp., 2017, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
16673.

2 000 HUF
Horváth György: Bartha László. Corvina Műterem. Bp.,1978, Corvina. Kiadói papírkötésben. Könyvtest elvált a borítótól
16674.

2 600 HUF
7,03
7,65
16675.

1 600 HUF
Halápy Lili: Halápy János. Életünkről, kortársakról. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1987, Révai. Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16676.

1 400 HUF
A művészi fényképezés évkönyve. 1908. III. kötet. Szerk.: Br. Purcell Béla és Sternád Béla. Bp., 1908., Pátria-ny., XIX (reklám)+97 p.+26 (fekete-fehér fényképek) t. Egészoldalas képtáblákkal, szövegközti illusztrációkakl és korabeli reklámokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt foltos borítóval.
16677.

A művészi fényképezés évkönyve. 1908. III. kötet. Szerk.: Br. Purcell Béla és Sternád Béla. Bp., 1908., "Pátria"-ny., XIX (reklám)+97 p.+26 (fekete-fehér fényképek) t. Egészoldalas képtáblákkal, szövegközti illusztrációkakl és korabeli reklámokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt foltos borítóval.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF