Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Budapest, 1937, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Bernáth Aurél, Egry József, Fényes Adolf, Galtz Oszkár, Márffy Ödön, Molnár C. Pál, Patkó Károly, Szőnyi István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben, borító szélein apró sérülésekkel.
Farkas István (1887-1944). Szerk.: Beke László. Bp.-Kecskemét, Magyar Nemzeti Galéria-Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Kecskeméti Képtára és Tóth Menyhért Emlékmúzeuma. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
Farkas István (1887-1944) emlékkiállítása. Exposition commémorative de István Farkas (1887-1944.) Szerk.: Fitz Jenő. Székesfehérvár, 1969., István Király Múzeum. Fekete-fehér fotókkal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos.
Farkas István (1887-1944) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
Halas István. Páros páratlan. Pair Impair. A művész által DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Mai Manó Ház. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Történeti festő a XX. században: András Tibor. Sümegi György elemző tanulmányával. Bp., 2017, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
A művészi fényképezés évkönyve. 1908. III. kötet. Szerk.: Br. Purcell Béla és Sternád Béla. Bp., 1908., "Pátria"-ny., XIX (reklám)+97 p.+26 (fekete-fehér fényképek) t. Egészoldalas képtáblákkal, szövegközti illusztrációkakl és korabeli reklámokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt foltos borítóval.