László Gyula: Hatvan főember. Cseh Gusztáv rézkarcai. Az előszót és a képek ismertetését - - írta. Bp., 1993., Kráter Műhely Egyesület. Kiadói papírkötés.
Kósa László - Szemerkényi Ágnes: Apáról fiúra. Néprajzi kalauz. Bp, 1973, Móra. Sáros András Miklós rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben
Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, [1935], Erdélyi Szépmíves Céh. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Pereházy Károly: Magyarországi kovácsoltvas-műveltség. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Berger Barna: Fej vagy írás, 92 magyar író portréja. [Bp.], 2005., PrintXBudavár. Benne neves kortárs magyar írók fotóival, és portréival, közte Bächer Iván, Csukás István, Esterházy Péter, Faludy György, Háy János, Kányádi Sándor, Kertész Imre, Nádas Péter, Nádasdy Ádám, Parti Nagy Lajos, Polcz Alaine, Réz Pál, Szabó Magda, Varró Dániel, Závada Pál és mások. Kiadói kartonált papírkötésben,
The J. Paul Getty Museum handbook of the collections. Malibu, 1986., The J. Paul Getty Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.