https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 346

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. A szerző, Gömör Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált papírkötés.
16642.

Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. A szerző, Gömör Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
12
Murádin Jenő: Nagybánya. A festőtelep művészei. Bp. - Miskolc, 2001, Missionart Galéria, 118 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban..
16643.

Murádin Jenő: Nagybánya. A festőtelep művészei. Bp. - Miskolc, 2001, Missionart Galéria, 118 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban..

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
12
Csáki László-Piller István-Orosz Enikő: Zsebmozi. Pocket Kino. Bp., 1998., Magyar Fotográfiai Múzeum.
16644.

Csáki László-Piller István-Orosz Enikő: Zsebmozi. Pocket Kino. Bp., 1998., Magyar Fotográfiai Múzeum.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Fábián László: A transzavantgard transzavantgárdja. Szilárdi Béla művészetéről. Bp., 2007, Orpheusz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.  A művész, Szilárdi Béla (1940-) festő-, grafikus- és fotóművész által dedikált példány.
16645.

Fábián László: A transzavantgard transzavantgárdja. Szilárdi Béla művészetéről. Bp., 2007, Orpheusz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. A művész, Szilárdi Béla (1940-) festő-, grafikus- és fotóművész által dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, átlátszó védőborítóban.
16646.

S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, átlátszó védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1
Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa, 1992, Berta Kiadó,Szelényi Károly felvételeivel és Frank János írásával, Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban
16647.

Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa, 1992, Berta Kiadó,Szelényi Károly felvételeivel és Frank János írásával, Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
16648.

Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Wehner Tibor: Melocco Miklós. Bp., 2005, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
16649.

Wehner Tibor: Melocco Miklós. Bp., 2005, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
ManMade Planet. Photographien von Wolfgang Volz. Hrsg. von Bernhard Mensch und Peter Pachnicke. Bp.-Schloss Oberhausen, 2004., Ludwig Museum .- Ludwig Galerie. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16650.

ManMade Planet. Photographien von Wolfgang Volz. Hrsg. von Bernhard Mensch und Peter Pachnicke. Bp.-Schloss Oberhausen, 2004., Ludwig Museum .- Ludwig Galerie. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
Somhegyi Zoltán: Cím nélkül. Nyomdafesték ofszetpapíron. Válogatás a Szalóky Gyűjteményből / Untitled. Printers ink on offset paper. Selected works from the Szalóky Collection. Bp., 2011., Gabo, (Gyoma, Kner-ny.) Sulyok Miklós fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16651.

Somhegyi Zoltán: Cím nélkül. Nyomdafesték ofszetpapíron. Válogatás a Szalóky Gyűjteményből / Untitled. Printer's ink on offset paper. Selected works from the Szalóky Collection. Bp., 2011., Gabo, (Gyoma, Kner-ny.) Sulyok Miklós fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Restaurátor. Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátorképző Intézet. Szerk.: Görbe Katalin. Bp., 2002., Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátorképző Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16652.

Restaurátor. Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátorképző Intézet. Szerk.: Görbe Katalin. Bp., 2002., Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátorképző Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
3
A kölcsönös hatások körei. Circles of Interference. Kassák Múzeum Budapest. Marinko Sudac Gyűjtemény. Szerk.: Marinko Sudac. Zágráb-Bp., 2012., Petőfi Irodalmi Múzeum - Kassák Múzeum - Avantgárdkutató Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötésben.
16653.

A kölcsönös hatások körei. Circles of Interference. Kassák Múzeum Budapest. Marinko Sudac Gyűjtemény. Szerk.: Marinko Sudac. Zágráb-Bp., 2012., Petőfi Irodalmi Múzeum - Kassák Múzeum - Avantgárdkutató Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment