Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. A szerző, Gömör Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált papírkötés.
Fábián László: A transzavantgard transzavantgárdja. Szilárdi Béla művészetéről. Bp., 2007, Orpheusz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
A művész, Szilárdi Béla (1940-) festő-, grafikus- és fotóművész által dedikált példány.
S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, átlátszó védőborítóban.
Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa, 1992, Berta Kiadó,Szelényi Károly felvételeivel és Frank János írásával, Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban
ManMade Planet. Photographien von Wolfgang Volz. Hrsg. von Bernhard Mensch und Peter Pachnicke. Bp.-Schloss Oberhausen, 2004., Ludwig Museum .- Ludwig Galerie. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Somhegyi Zoltán: Cím nélkül. Nyomdafesték ofszetpapíron. Válogatás a Szalóky Gyűjteményből / Untitled. Printer's ink on offset paper. Selected works from the Szalóky Collection. Bp., 2011., Gabo, (Gyoma, Kner-ny.) Sulyok Miklós fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Restaurátor. Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátorképző Intézet. Szerk.: Görbe Katalin. Bp., 2002., Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátorképző Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
A kölcsönös hatások körei. Circles of Interference. Kassák Múzeum Budapest. Marinko Sudac Gyűjtemény. Szerk.: Marinko Sudac. Zágráb-Bp., 2012., Petőfi Irodalmi Múzeum - Kassák Múzeum - Avantgárdkutató Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötésben.