Vivienne Becker: Fabulous Fakes. Angol nyelvű ékszertörténeti könyv. Vadócz Erzsébet iparművész két autográf aláírásával. London, 1988, Grafton Books. Kiadói vászonkötésben és papírborítóval.
Az Én Múzeumom művészeti sorozat 29 kötete. Bp., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések, papír védőborítóban, 2 papír védőborító nélkül, 1 papír védőborítója szakadt, sérült, a papírborítók egy része kissé foltos.
Klassiker der Kunst I-XXIV. köt. A IV. és VII. kötetek hiányoznak. Stuttgart-Leipzig,1904-9909,Deutsche Verlags-Anstalt, Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a lapok egy részén sérülésnyommal, 7 kötet foltos, összeragadt lapokkal, egy kötet sérült kötéssel, egy kötet gerince deformált, rossz állapotban.
Paul Klee: Pedagógiai vázlatkönyv. Ford.: Karátson Gábor. Bp, 1980, Corvina, 61+7+4 p. A tipográfia 6-51. oldalig Moholy-Nagy László tervét követi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón egészen kis szakadással, kis kopásnyomokkal.
1914 Díszítő Művészet. I. évf. 1. sz. (Szerk. Czakó Elemér.) Bp., Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, 8+20+8 p. Benne más újságokból származó illusztrációkkal, táblákkal, 11 db. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos, részben hiányos borítóval, hiányos(!, "8+28+8 p.+ 8 t." lenne teljes! ), a lapszéleken kis foltokkal, kis sérülésnyomokkal.
Vén Zoltán: Paradigma, Paradoxon, Parafrázis, Parakme. Kaposvár, 2019, Berzsenyi Dániel Irodalmi és Művészeti Társaság. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóval, 2 db ex-libris-szel, a művész által DEDIKÁLT példány!
Gyula. 1944-1974. Kiss György, Koszta Rozália, Székelyhidi Attila tusrajzai. Gyula, 1974, Városi Tanács-Erkel Ferenc Múzeum, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány lapon apró foltokkal. Számozott (354./1000), Székelyhidi Attila (1942- ) festőművész által DEDIKÁLT példány.