Nagy Pál: Journal in-time 1974-1984. Párizs, 1984, Magyar Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Nagy Pál (1934- ) avantgárd író, műfordító, újságíró, tipográfus, a Magyar Műhely c. irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat alapítója által Lugosi (Lugo) László (1953-2021) fényképész, művészeti szakíró részére DEDIKÁLT példány.
Ioana Vlasiu, Székely Sebestyén György: Boema. Fiatal kolozsvári művészet a két világháború között. Székely Sebestyén György művészettörténész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT! Kolozsvár, 2011, Quadro Galéria. 249 p. Magyar, román és német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Tasso Marchini, Fülöp Antal Andor, Szervátiusz Jenő műveivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Gótikus szárnyasoltárok a középkori Magyarországon. Állandó kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában. Írta és a képanyagot összeállította: Török Gyöngyi. Bp.,2005, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Kaindl, Kurt: Wurzmühle. Industriearchäologie aus dem oberen Waldviertel. Fotodokumentation. Mit Texten von Harald Waitzbauer und Walter Pongratz. Salzburg, 1988, Edition Galerie Fotohof. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kurt Kaindl (1954- ) fotóművész, a kötet szerzője által DEDIKÁLT példány.
Szücs György, Krivátsy-Szűts Péter: Krivátsy-Szűts György és a Műbarát. Konok Tamás előszavával. Békéscsaba, 1999, Typografika Kft. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Szücs György által DEDIKÁLT példány.
Robert Marcel. Szerk.: Makláry Kálmán. Bp., 2007., Erdész&Makláry Fine Arts Gallery. Robert Marcell fotóművész kiállítási katalógusa, a művész fekete-fehér fotóival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
English silver hall-marks. Including the Marks of Origin on Scottish & Irish silver plate from circa 1554. With 500 of the more improtant Makers Marks from 1697-1900. Edited by Judith Banister. With lists of English, Scottish and Irish Hall-marks and Makers Marks. London,én.,W. Foulsham & C. Angol nyelven. Jelzésekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.