2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
ÉpÃtés- és közlekedéstudományi közlemények. FÅ‘szerk.: Dr. Major Máté. XI. köt. 3-4. sz. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó, 395-643 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült, koszos borÃtóval, néhány lapon kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 550 példányban.