Books: Travelling, Local History

Number of items: 240

15058.

1 800 HUF
15059.

1 800 HUF
15060.

1 600 HUF
15061.

2 000 HUF
15062.

2 400 HUF
15063.

2 400 HUF
Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934],Franklin, 1 t.+ 220+1 p.+28 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+2 (térképek) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
15064.

2 400 HUF
Dr. Szendrei János: Miskolc város története és egyetemes helyirata. V. köt.: Miskolc város története 1800-1910. Miskolc, 1911., Város Közönsége. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel, egy-két laza lappal, ceruzás bejegyzésekkel.
15065.

4 600 HUF
12,43
13,53
Sassy Csaba: 28-as könyv. (Minden miskolci benne van.) Miskolc,én.,Magyar Jövő-ny., 158+1 p. Átkötött modern félműbőr-kötés, ceruzás bejelölésekkel.
15066.

2 800 HUF
7,57
8,24
Miskolc. Szerk.: Dr. Halmay Béla és Leszih Andor. Magyar Városok Monográfiája V. Bp., 1929., Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala, (Wodianer F. és Fiai-ny.). Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel, aláhúzásokkal. Volt könyvtári példány.
15067.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szentpéteri üres fészek. Szemelvények Lévay József naplójából. Vál. és az előszót írta: Horváth Barna. Miskolc, 1988., B-A-Z M. Levéltár. Kiadói papírkötés.
15068.

2 000 HUF
Novotny Gyula: Az avasi templom. DEDIKÁLT példány. Miskolc, 1982., Avas Református Egyház. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15069.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF