Books: Travelling, Local History

Number of items: 240

15548.

5 000 HUF
15550.

5 000 HUF
15551.

5 000 HUF
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Az I. kötetben 12 térkép-melléklettel. A II. kötetben 9 térképrajz-melléklettel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.
15552.

6 000 HUF
Tanulmányok a Bódva-völgye múltjából. Szerk.: Bodnár Mónika-Rémiás Tibor. Múzeumi Könyvtár 5. Putnok, 1999., Gömöri Múzeum és Baráti Köre. Fekete-fehér ábrákkal és fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15553.

4 600 HUF
12,43
13,53
15554.

2 000 HUF
Illés Andrea: Magyarország világörökségei. Bp.,2002, Scolar. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
15557.

1 200 HUF
Józsa László: Isten hajléka az emberek között A kunszentmártoni római katolikus nagytemplom. Szeged, 2009., Juhász Nyomda. Képekkel illusztrálva. Kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15559.

Józsa László: "Isten hajléka az emberek között" A kunszentmártoni római katolikus nagytemplom. Szeged, 2009., Juhász Nyomda. Képekkel illusztrálva. Kartonált papírkötés. Jó állapotban.

2 000 HUF
Oláh Tamás: Zemplén Levéltára. Sátoraljaújhely, 2008., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. + Országos Műemléki Felügyelőség. Tolna megye műemlékjegyzéke. Budapest, 1966., ÉM Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés. + Szerk.: Gaál Attila. Áll a régi ház még. Babits Mihály szülőháza. Szekszárd, 1974., szekszárdi Balogh Ádám Múzeum. + Békési élet. Közművelődési és tudományos folyóirat. 1977/3 Kner. Kiadói papírkötés. + Szabadfalvi József és Viga Gyula: Múzeumok és kiállítóhelyek Borsodban. Miskolc, 1979., Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Múzeum Igazgatósága. Kiadói papírkötésben.
15560.

1 000 HUF
15561.

1 200 HUF
Gyomaendrődi ki kicsoda? Szerk.: Kovácsné Nagy Katalin. Gyomaendrőd, 2004, Honismereti Egyesület. Fekete-fehér arcképekkel. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
15563.

2 400 HUF
15564.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF