Number of items: 323

Adámi Sándor (1912 k.-1991): Kikötő, 1943. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 17,5x25 cm
10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
22,60
25,81
  Add to cart
  Remove
10001.

1 800 HUF
5,08
5,81
Hammer price:
1 800 HUF
Ágotha Margit (1938-2015 ): Intermediumok IX. Prológus Litográfia (32/100), merített papír, jelzett, 15x14 cm
10002.

3 000 HUF
8,47
9,68
20
Hammer price:
5 000 HUF
Almár György (1895-1974): Játékos formák, 1967. Filctoll, papír, jelzett, lap teteje papírra ragasztva, 21x29 cm. Lap alján Almár György autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10003.

Available
9 000 HUF
25,42
29,03
  Add to cart
  Remove
10004.

Available
3 000 HUF
8,47
9,68
  Add to cart
  Remove
10005.

Available
4 000 HUF
11,30
12,90
  Add to cart
  Remove
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és sarkaiban kissé sérült, 29×38,5 cm
10006.

Available
4 000 HUF
11,30
12,90
  Add to cart
  Remove
Baji Miklós Zoltán (1961-): Téli nap, Békés. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×80 cm
10007.

Available
38 000 HUF
107,34
122,58
  Add to cart
  Remove
Bakonyi Kató (?-?): Enteriőr, 1928. Olaj, karton. Korabeli, sérült fa keretben. 27x34 cm
10008.

Available
7 000 HUF
19,77
22,58
  Add to cart
  Remove
Balla Olga (1948-): Tájkép. Akvarell, papír. jelzett, 27x19 cm
10009.

Available
8 000 HUF
22,60
25,81
  Add to cart
  Remove
Balla Olga (1948-): Duna II. Olaj, vászon. jelzett, 40x30 cm
10010.

Available
10 000 HUF
28,25
32,26
  Add to cart
  Remove
Balla Olga (1948-): Duna I.. Olaj, vászon. jelzett, 30x40 cm
10011.

Available
10 000 HUF
28,25
32,26
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.