Number of items: 323

Balla Olga (1948-): 6 db Portré. (monotípia, diópác, tus), papír. jelzés nélkül, 16x11 cm
10012.

6 000 HUF
16,53
17,91
Balla Olga (1948-): Női akt. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5×19,5 cm
10013.

6 000 HUF
16,53
17,91
Balla Olga (1948-): Lola fátyolos kalapban. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 50×40 cm
10014.

20 000 HUF
55,10
59,70
10015.

28 000 HUF
77,13
83,58
10016.

6 000 HUF
16,53
17,91
10017.

3 000 HUF
8,26
8,96
Bálint Endre (1914-1986): Félelem a késtől. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
10018.

3 600 HUF
9,92
10,75
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok. Monotípia, papír, jelzett, tetején apró szakadás. 29,5x41,5 cm
10019.

28 000 HUF
77,13
83,58
Bálint Endre (1914-1986): Álom a temetőről. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
10020.

3 600 HUF
9,92
10,75
Balogh László (1930-2002): Illusztráció, Rimbaud: Akasztottak bálja. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 26x23,5 cm
10021.

22 000 HUF
60,61
65,67
10022.

3 600 HUF
9,92
10,75
Banksy: Ipow. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, POW Printmaking szárazpecséttel Grafiart UK. tanusítvánnyal. Számozott: 75/100. Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm
10023.

Banksy: Ipow. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart UK. tanusítvánnyal. Számozott: 75/100. Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm

10 000 HUF
27,55
29,85
25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.