Number of items: 323

Bányász Éva (1956): A/4 Hajtva. Computer print, merített papír. Jelzett. 17x26 cm.
10024.

4 000 HUF
10,44
11,11
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Kilátás Tihanyra Zamárdiból (Balatoni táj), 1937. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott, mely szerint 1938-ban a Műcsarnok Őszi Tárlatán kiállítva. Üvegezett, sérült fa keretben. 35x48 cm
10025.

15 000 HUF
39,16
41,67
Baranski Emil László (1877-1941): A régi Erzsébet-híd, Bp. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22x29 cm
10026.

4 000 HUF
10,44
11,11
21
Baranyai (b) András (?-): Athletics. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), üvegezett fa keretben, 40×30 cm
10027.

Baranyai (b) András (?-): "Athletics". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), üvegezett fa keretben, 40×30 cm

24 000 HUF
62,66
66,67
Bartha László (1908-1998): Ló tanulmányok. Szén, papír, jelzés nélkül. Kiállítva: Miskolc, Szalay Lajos kiállítás, 1996-2004 körül. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm
10028.

7 000 HUF
18,28
19,44
Bárdos Ilona (?-): Bükki táj verőfényben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x50 cm
10029.

6 500 HUF
16,97
18,06
Jean-Michel Basquiat (1960-1988): Cím nélkül. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, szárazpecséttel is jelzett. Számozott: 57/100. Tanúsítvánnyal Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm
10030.

10 000 HUF
26,11
27,78
25
Belányi Viktor (1877-1955): Fekvő női alak. Ceruza, papír, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, paszpartu és lap jobb széle vágott, 35×42 cm
10031.

4 000 HUF
10,44
11,11
Bokros László (1928-2017): Koratavasz. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 25x34 cm
10032.

6 000 HUF
15,67
16,67
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Kompozíció Szitanyomat, papír. 30x22cm, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben.
10033.

13 000 HUF
33,94
36,11
Bordás Ferenc (1911-1982): Fák. Linómetszet, papír. Jelzett. Feltekert állapotban. 30x40 cm
10034.

3 000 HUF
7,83
8,33
Borsándi Balázs Boci (?-): Pleasure. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39,5×29,5 cm
10035.

Borsándi Balázs 'Boci (?-): Pleasure. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39,5×29,5 cm

24 000 HUF
62,66
66,67

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.