Number of items: 323

Vydai Brenner Nándor (1903-?): Rákóczi nótája. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
10316.

4 000 HUF
10,44
11,11
11
Wallburg Egon (Zórád Ernő, 1911-2004): Veszprémi panoráma, 1934. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 16x23 cm
10317.

19 000 HUF
49,61
52,78
Andy Warhol (1928-1987): Ingrid Bergman - The nun. ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 48/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett / Lithography 37,5x38 cm, lapméret 56x38 cm
10318.

10 000 HUF
26,11
27,78
Andy Warhol (1928-1987): John Lennon. Granolitográfia, papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 243/2400. Hátoldalán CMOA (Carnegie Museum of Art) bélyegzővel és hologramos grafy.blog matricával. 60x60 cm/ Granolithography on paper. Numbered: 1656/2400. With CMOA (Carnegie Museum of Art) stamp on the reverse. 60x60 cm
10319.

10 000 HUF
26,11
27,78
61
Emilia Weiss (?-): Cirkuszban (1980), akvarell, papír, jelzett, 38×55 cm
10320.

12 000 HUF
31,33
33,33
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Zsennyei színek, 1982. Olaj, farost, jelzett. Bal alsó sarkában apró sérüléssel, 60×80 cm
10321.

18 000 HUF
47,00
50,00
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia II.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
10322.

8 000 HUF
20,89
22,22
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia I.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x29 cm
10323.

8 000 HUF
20,89
22,22
Zádor István (1882-1963): Budapest látképe, 1928. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, sérült, üvegezett keretben, 48,5x24 cm
10324.

5 000 HUF
13,05
13,89
20
Zsille Győző (1925-2003): Szentesi öreg malom. Fametszet, papír, kissé foltos. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé sérült. 21x30,5 cm
10325.

2 400 HUF
6,27
6,67
Zsótér László (1945-): Bartók Béla 1881 1981. Ofszet, hártyapapír, jelzett, számozott (100/30). Sérült (törésnyomokkal), kissé foltos. Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm
10326.

2 400 HUF
6,27
6,67

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.