Number of items: 323

Gábor Marianne (1917-2014): Alak. Vegyes technika, papír, papírra kasírozva. Jelzés nélkül. 23,5x15 cm
10097.

3 000 HUF
7,79
8,57
18
Gallé Tibor (1896-1944): Firenzei torony, 1923. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5x21,5 cm
10098.

8 000 HUF
20,78
22,86
Gallé Tibor (1896-1944): Firenzei részlet. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21,5×27 cm
10099.

8 000 HUF
20,78
22,86
10100.

8 000 HUF
20,78
22,86
Gál János (1894-1976): Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 54x61 cm
10101.

44 000 HUF
114,29
125,71
Benczúr Elza (Ürmössy Jenőné)(1874-1961) Benczúr Gyula festőművész lánya által rajzolt képeslap. Akvarell, papír. Folttal
10102.

3 000 HUF
7,79
8,57
Gebhardt Béla (1901-1990): 4 db politikai karikatúra cca 1944. Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm
10103.

18 000 HUF
46,75
51,43
Gedő Lipót (1887-1952): Macskazene. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, hajtva, paszpartuban 16x26 cm
10104.

3 000 HUF
7,79
8,57
Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60×80 cm. Üvegezett keretben.
10105.

60 000 HUF
155,84
171,43
Gubcsi Attila (1954-2020): Lány rózsákkal. Szén, papír. Jelzett. 70x47 cm. Üvegezett fa keretben.
10107.

6 000 HUF
15,58
17,14
Gy. Molnár István (1933-2010): A gyakorlat kezdete. Rézkarc, papír, 24x29 cm
10108.

2 000 HUF
5,19
5,71
Gyémánt László (1935-): Aktmodell. Szitanyomat, papír, jelzett, 33x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude woman. Screenprint on paper, signed, 33x49 cm
10109.

26 000 HUF
67,53
74,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.