Number of items: 323

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes akt. Kréta, papír, jelzett. Sérült (közepén törésnyommal). 29,5x21 cm
10049.

3 000 HUF
7,79
8,57
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fekvő női akt. Akvarell, papír, jelzett, felületén törésnyomokkal, 29×28 cm
10050.

3 000 HUF
7,79
8,57
14
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Tempera, karton, jelzett, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben. 37x49,5 cm
10051.

5 000 HUF
12,99
14,29
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes ház, 1977. Akvarell, karton, jelzett, 42,5x61 cm
10052.

28 000 HUF
72,73
80,00
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelzés nélkül, farostlemezre kasírozva, fa keretben, papír javított sérülésekkel, 54×54 cm
10053.

48 000 HUF
124,68
137,14
Csepregi Anita (1985-): Csók Akril, vegyes farost, jelzett, 24x30cm
10054.

6 000 HUF
15,58
17,14
Csisztu Mihály (1933-2008) Egri városrészlet. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. Lapszéli kisebb szakadásokkal, kissé foltos. 34x50 cm
10055.

1 600 HUF
4,16
4,57
Csisztu Mihály (1933-2008) Nagykáta. Rézkarc, papír. Jelzett. 8x13 cm
10056.

1 800 HUF
4,68
5,14
Csohány Kálmán (1925-1980): 2 db rajz egy keretben. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 2x29x20 cm
10057.

12 000 HUF
31,17
34,29
10058.

12 000 HUF
31,17
34,29
Csóka Béla: Almát hámozó férfi. Olaj,vászon; szignált, léckeretben, 60x50 cm
10059.

6 000 HUF
15,58
17,14
Csóka Béla: Mediterrán táj. Olaj,vászon; szignált, sérült-kopott fakeretben, 80x65 cm
10060.

22 000 HUF
57,14
62,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.