Number of items: 322

Liska Dénes: A papa, a mama meg a többiek. Bp., [2005], Garbo. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.   A szerző, Liska Dénes (1927-2012) által dedikált példány.
17368.

1 400 HUF
Bodrogi Zsigmond: Virradóra. Versek... Dalok... Bp., 1919., Magyarországi Szocialista Párt,(Pesti Könyvnyomda) 127+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
17369.

1 200 HUF
Gyóni Géza: Rabságban. Utolsó versek. (1915-1917.) Bp., 1919., Athenaeum, 1 t.+160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, kissé laza címképpel.
17370.

1 000 HUF
Zolnay Vilmos: Az írói mesterség. Bp., 1971., Gondolat. Kiadói kissé kopott papírkötésben, a hátsó borítón szakadással.   A szerző, Zolnay Vilmos (1913-1983) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17371.

1 200 HUF
Juszt László-Zeley László: A gondolkodás terhei. Bp., 1986., Medicina. Kiadói papírkötés.  A szerző, Zeley László (1946-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17372.

1 000 HUF
Pók Lajos: Kafka világa. Írók világa sorozat. Bp., 1981., Európa. Kiadói papírkötés.   A szerző, Pók Lajos (1919-1998) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17373.

1 000 HUF
Görgey Gábor: Alacsony az Ararát. Noé. Komédia. Handabasa avagy A fátyol titkai. Bp.,1971,Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   A szerző, Görgey Gábor (1929-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17374.

1 200 HUF
Rejtő Jenő: Legény a talpán. Vasárnapi regények. é.n. Kiadói papírborítóval
17375.

1 200 HUF
Jósika Miklós: Egy néger szabadságharcos. Mügge Tivadar után. IV. kötet. Jósika összes munkái. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 188+7 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17376.

3 000 HUF
Jósika Miklós: A rejtett seb. I. kötet. + Szív rejtelmei. Kisebb regények. (Egy kötetben.) Jósika összes munkái. Bp., 1882-1886, Franklin-Társulat, 397+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17377.

3 000 HUF
Jósika Miklós: A két barát. Történelmi regény. I. kötet. Jósika összes munkái. Pest, 1869, Heckenast Gusztáv, 208 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17378.

3 000 HUF
9
Szondi Lipót: Káin, a törvényszegő. Mózes, a törvényalkotó. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17379.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF