Number of items: 322

Farkasinszky Tibor: III. Béla király rejtett közlései pénzein az ősi magyar istenségről, népről, hazáról, dinasztiáról. Miskolc, 2005, Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17464.

Farkasinszky Tibor: III. Béla király "rejtett" közlései pénzein az ősi magyar istenségről, népről, hazáról, dinasztiáról. Miskolc, 2005, Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

1 600 HUF
14
17465.

3 000 HUF
Donászy Ferenc: A vitéz Noszticz bátorságpróbája és egyéb elbeszélések. Számos képpel. Bp., 1913., Athenaeum, 85+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17466.

2 800 HUF
7,57
8,24
Emilio Salgari: A kalózbáró diadala. Ford.: Félegyházi Endre. Bp.,én.,Palladis. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés.
17467.

1 400 HUF
Paillot, Fortuné: Kamasz szerelem. Ford.: Vass Jenő. Bp., é.n., Világirodalom. 181 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17468.

800 HUF
Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században. Bp., 1937, Grill Károly. 312 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17469.

1 000 HUF
17470.

1 000 HUF
17471.

1 600 HUF
Endrei Walter: A parasztkalendárium. A szerző, Endrei Walter (1921-2000) által dedikált. Bp., 1983, Magyar M. Iparművészeti Főiskola, 42+1 p.+1 melléklet. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
17472.

5 000 HUF
17473.

1 200 HUF
Deák Ferencz-adomák. Pest, 1871., Rosenberg Testvérek, 1+112 p. Átkötött műbőr-kötés, hiányos, 157 oldalban teljes.
17474.

800 HUF
Mészáros Gyula: Török költők. Bp., 1910., Franklin. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a hátsó borító részben hiányos.
17475.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF