Number of items: 322

Italo Calvino: Végül arra száll egy holló. Novellák. Ford.: Nemeskürty István. Bp., 1959., Zrínyi. Szász Endre (1927-2003) illusztrációival. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.   A fordító, Nemeskürty István (1925-2015) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány. Gábor Viktor főparancsnoknak alázatos tisztelettel 1959. IV./11. (?) 7. Nemeskürty István, egy közlegény (de nem Tomegra.)
17452.

Italo Calvino: Végül arra száll egy holló. Novellák. Ford.: Nemeskürty István. Bp., 1959., Zrínyi. Szász Endre (1927-2003) illusztrációival. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. A fordító, Nemeskürty István (1925-2015) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány. "Gábor Viktor főparancsnoknak alázatos tisztelettel 1959. IV./11. (?) 7. Nemeskürty István, egy közlegény (de nem Tomegra.)"

1 800 HUF
17
Hegyaljai Kiss Géza: Árva Bethlen Kata. H.n., é.n., a szerző kiadása, 130+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17453.

1 800 HUF
17454.

1 000 HUF
17455.

1 000 HUF
17456.

2 000 HUF
Pais István: antik bölcsek, gondolatok, aforizmák. Dedikált Hegedüs Géza író részére Bp., 1986, Szerzői kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17457.

2 400 HUF
17458.

2 400 HUF
Révész Béla: Egyedül mindenkivel. Regény a meg nem szabaduló prédáról. [Budapest, 1922]. Globus. kiadói papírborítóval
17459.

1 400 HUF
Várkonyi Nándor: Az ötödik ember I. Bp., 1995, Széphalom Könyvműhely. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17460.

1 600 HUF
Magyar Adorján: A lelkiismeret aranytükre. Adatok a magyar ősvallás erkölcstanából. Fahrwangen, 1975, Duna Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17461.

2 800 HUF
7,57
8,24
Tiry László: Veszélyben. Bp., 1942, Antiqua-ny., 147 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
17462.

2 800 HUF
7,57
8,24
17463.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF