Number of items: 322

Martialis válogatott epigrammák Electa epigrammata. Latin-magyar kiadás Bp., 2001. Magyar könyvklub. Kiadói aranyozott műbőr kötésben
17440.

1 000 HUF
Dr. Szathmáry László: Magyar alkémisták. Bp.,1928, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, a felső lapélek festettek. Jó állapotban
17441.

1 200 HUF
Benka Gyula emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Bp., 1928, Szarvasi Öregdiákok Szövetsége (Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt.), 136 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17442.

1 800 HUF
Dickens Károly: Copperfield Dávid ifjúsága. A magyar ifjúság számára angolból átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., é.n., Komjádi Könyvkiadóvállalat, 174+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel, kissé foltos, kopott borítóval.
17443.

1 200 HUF
Gyulai Pál: Egy régi udvarház utolsó gazdája. Beszély. Dörre Tivadar rajzaival. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 168p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kissé foltos borítóval, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár.
17444.

1 600 HUF
Gergely Márta: Második nemzedék. Bp., é.n., Tábor, 265 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval. A szerző által aláírt példány.
17445.

1 400 HUF
Reves, Emery [Révész Imre]: A béke anatómiája. Ford.: Máthé Elek. Bp., 1947, Káldor György, 314 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült elülső szennylappal. A fordító, Máthé Elek dedikációjával, illetve Boldizsár Iván (1912-1988) Kossuth-díjas író részére írt, autográf levelével.
17446.

1 600 HUF
Sumonyi Zoltán: Pesten még nyár van. Bp.,1983,Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   A szerző, Sumonyi Zoltán (1942-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17447.

1 000 HUF
Farkasházy Tivadar: Mitisír a hogyishívják? Könyvújság. Bp., 1988., Kossuth. Kiadói papírkötés.   A szerző, Farkasházy Tivadar (1945- ) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17448.

1 000 HUF
Fodor András: Kőnyomat. Bp.,1982,Szépirodalmi. A borító és a címoldal rajza Borsos Miklós munkája.   A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17449.

1 200 HUF
Sándor György: Nézeteltérítés. Bp., 1985., Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   A szerző, Sándor György (1938- ) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17450.

1 000 HUF
Villon balladái. Faludy György fordításában. Officina szamizdat kiadás korabeli fotókópiával másolt oldalak bekötve egészvászon kötésben.
17451.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF