Number of items: 322

17416.

1 600 HUF
Dr. Szepesy Gyula (összeáll.): Orosz-Tolmács Kézikönyv. Kispest, 1945. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17417.

1 000 HUF
Niccodemi, Dario: Hajnalban, délben, este. Bp., 1943, Róma Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17418.

1 000 HUF
Dr. Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek. H. n., é. n. Kiadói papírkötésben.
17419.

1 200 HUF
Vas Gereben: A nemzet napszámosai. Magyar korrajz. Bp., 1938., Aczél-Testvérek. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, a borító részben elvált a kötéstől, a könyvtest részben elvált.
17420.

1 200 HUF
Móricz Pál: A rejtelmes Alföld. Elbeszélések, rajzok. [Bp.], 1927, Szerzői kiadás,(Tahitófalu, Sylvester-ny.), 234 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17421.

1 600 HUF
Marczell Mihály: A felnőttek lélekrajza. A bontakozó élet V. Bp., 1934., Élet. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kissé foltos borítóval.
17422.

Marczell Mihály: A felnőttek lélekrajza. A bontakozó élet V. Bp., 1934., "Élet". Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kissé foltos borítóval.

1 000 HUF
Kertész Manó: Szállok az úrnak. Az udvarias magyar beszéd. A könyv tipográfiáját és fametszetű díszeit Reiter László rajzolta. Bp.,[1933.], Révai, 4+214+1 p. Kiadói kopott illusztrált papírkötés, kissé foltos lapokkal.
17423.

2 000 HUF
1927 Kereskedők zsebkönyve. 1927. Szerk.: Kemény Dezső, Vetlényi Zoltán. III. évf. Bp., 1927., (Weiss L. és F.), 4+352+2 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal.
17424.

1 000 HUF
Nemedy Gyula: Emberek én már oly régen repülök! (Örök mécses.) Bp.,1938, Officina, 221+13 p. + 25 (Lapszámozáson belül 25 egészoldalas fametszettel illusztrált) t. A borító fametszete Bordás Ferenc, a címlap fametszete Buday György műve. A kötet fametszetei Bordás Ferenc, Buday György, Drahos István, Kopasz Márta, Vadász Endre, Woyty Wimmer Hubert munkái. Számozatlan példány. Kiadói foltos papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, egy-két kissé foltos lappal.
17425.

1 200 HUF
Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt, kissé kopott borítóval.
17426.

1 600 HUF
Kovásznay Erzsi: Miss Huszadik Század. Bp., 1930, Lörincz Ernő, 170 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, laza, részben szétvált fűzéssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17427.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF