Number of items: 322

Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., 1928, Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p + LIII t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel
17320.

1 600 HUF
Kabos Gyula: Öcsém... - Kabos Gyula Könyve. - Nadányi Pál: Annabál Leányfalun. - Nógráfi Béla novellái. - Vermes Sándor versei. New York [é.n.] The Feldmann Press. 79 l. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban. Foltos lapokkal
17321.

1 200 HUF
11
Pákh Albert: Humoros életképei. Kiadta a Kisfaludy-Társaság. Pest, 1870., Athenaeum, XIX+3+301 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
17322.

4 000 HUF
Susie Feinschmecker: Dévajságok., melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos aquarelljeihez szerzett - - kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Bp., 1989., Zrínyi. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban.
17323.

2 000 HUF
Devecseri Gábor: Kalauz Homéroszhoz. Bp.,1970,Szépirodalom. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.   A szerző, Devecseri Gábor (1917-1971) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17324.

3 000 HUF
Major Ottó: Játék a tükörrel. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.  A szerző, Major Ottó (1929-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17325.

1 200 HUF
Berkesi András: Akik nyáron is fáznak. Bp.,1971,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Berkesi András (1919-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17326.

1 200 HUF
Zsoldos Péter: Portré négy ülésben. Bp., 1979., Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Zsoldos Péter (1930-1997) sci-fi-író és zeneszerző által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17327.

1 000 HUF
Illyés Gyula: Petőfi. Bp., 1950., Révai. Új, átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, kis foltokkal.
17328.

1 000 HUF
Ignotus novelláiból. Bp., 1918, Nyugat, 105+5 p. Számozatlan példány. Korabeli félvászon-kötés
17329.

2 000 HUF
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói, kissé piszkos karton-tokban, jó állapotban.
17330.

1 200 HUF
9
Kaffka Margit: Tallózó évek. Versek. Első kiadás.  (Bp. 1911). Nyugat. 38 l. 2 lev. Korabeli félvászon kötésben
17331.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF