Number of items: 322

Krúdy Gyula: Zoltánka. Szomorujáték egy előképben és három felvonásban. Bp., 1913. Franklin. 100p. Első kiadás. Korabeli vászonkötésben, az eredeti papírborító felhasználásával szép állapotban
17392.

2 000 HUF
Kunszery Gyula: Vegyétek és igyátok. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Kiadói vászonkötésben
17393.

1 000 HUF
Krúdy Gyula: Ál-Petőfi. Lehullt csillag fénye. Regény. Első kiadás. Bp., 1922. Athenaeum. Korabeli félvászon kötésben
17394.

2 000 HUF
Ignotus verseiből, Budapest, 1918 Nyugat folyóirat kiadása 116p. 150. számozott példányban is megjelent, ez számozatlan kiadói kissé sérült vászonkötésben
17395.

2 000 HUF
Kosztolányi Dezső: Mágia. Békéscsaba, 1920, Tevan-Kiadás, 84 p. Kiadói fűzött papírkötés. Második Kiadás! Felvágatlan példány! A papírborítója sérült
17396.

1 800 HUF
Keresztury Dezső: S mi vagyok én. Arany János 1817-1856. Szász Imrének dedikált példány. Bp., 1967. Szépirodalmi. Vászon kötésben, papír védőborítóval
17397.

1 400 HUF
Kassák Lajos Bartók-verse. Bemutatja Csaplár Ferenc. Bp., 1981, Magyar Helikon. A vers szövege hasonmásban mellékelve. Kiadói papírkötés. Előzéklapon tollas feljegyzéssel.
17398.

1 000 HUF
Francois Villon összes versei. Bartha László rajzaival. Hetedik kiadás. Bp., 1974, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben.
17399.

800 HUF
Radnóti Miklós bibliográfia. Összeáll.: Nagy Mariann. Petőfi Irodalmi Múzeum Bibliográfiai Füzetei. Bp.,1989, PIM. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban.
17400.

2 000 HUF
Pressing Lajos: Az égig érő fa. Szellemi tanítások a magyar népmesékben I. H.n., 2009, Pilis-Print. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos.
17401.

3 800 HUF
10,27
11,18
Lugosi Lugo László: Tükörképek. Ludwig Rohbock nyomában. Szöveg: Száraz Miklós György. Fotótárs: Nagy Balázs. Bp., 2003, Helikon. Nagy Balázs fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17402.

2 000 HUF
Tibet legnagyobb jógija. Ford., az előszót és a jegyzeteket írta: Dr. Hornok Sándor. H.n., 2000, Farkas Lőrinc Imre Könyvkiadó, 337+2 p. Buddhizmus/zen. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17403.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF