Number of items: 322

May Károly: Old Surehand Jefferson cityben. Bp., é.n. Aczél testvérek. Korabeli vászonkötésben
17296.

1 400 HUF
Verne Gyula:A Grant Kapitány gyermekei. Fordította Vértesi Arnold. Budapest, 1916, Franklin-Társulat. Hetedikkiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal,ragasztott kötés, előzéklap nélkül
17297.

5 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a holdba. Kilencvenhét óra és húsz perc alatt. Ford.: Gaal Mózes. Bp.,én.,Franklin,238 p. Hatodik kiadás. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, névbejegyzésekkel.
17298.

2 400 HUF
Verne Gyula: Senki fia. Ford.: Gaal Mózes. Bp.,én.,Franklin, 414+1 p.. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17299.

2 400 HUF
Verne Gyula: Világfelfordulás. Ford.: Huszár Imre. Bp.,1900,Franklin,240 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, kijáró lapokkal, kissé sérült gerinccel, rossz állapotban.
17300.

2 400 HUF
Verne Gyula: A Szahara tengere. (LInvasion de la mer.) Ford.: Dánielné Lengyel Laura. Bp.,én.,Franklin,234+1 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
17301.

Verne Gyula: A Szahara tengere. (L'Invasion de la mer.) Ford.: Dánielné Lengyel Laura. Bp.,én.,Franklin,234+1 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.

3 600 HUF
9,73
10,59
Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazás a naprendszeren át. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,1907,Franklin,326 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel, foltos lapokkal, kijáró lapokkal, kissé sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal, volt könyvtári példány.
17302.

2 400 HUF
Verne Gyula: Utazás a föld körül nyolcvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,én.,Franklin, 279 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos lapokkal, bejegyzésekkel.
17303.

2 400 HUF
Verne Gyula: A zöld sugár függelékül: Tíz órán át a vadászaton. Verne Gyula összegyűjtött munkái. Ford.: Zempléni Gyula. Bp.,é.n. Eisler. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, egy lap kijár.
17304.

2 800 HUF
7,57
8,24
Verne Gyula: Város a levegőben. Első magyar kiadás. Verne Gyula összes munkái. Bp., é.n. Franklin. Kiadói, festett, kopott egészvászon kötésben
17305.

3 000 HUF
Verne Gyula: Egy kínai viszontagságai. Fordította: Zigány Árpád. Bp., é.n. Franklin, 211 p. Bennett eredeti rajzaival. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói, aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, kissé foltos lapokkal.
17306.

2 400 HUF
Verne Gyula: Cascabel Caesar. Ford.: Huszár Imre. Bp.,1901, Franklin, 480 p. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott,illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kissé sérült, kissé deformált gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, magánkönyvtári példány, kissé foltos lapokkal, egy kijáró lappal, a címlap szélein kis szakadásokkal.
17307.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF