Number of items: 322

Reményi Béla: A hetedik nap. Versek. 1959-1961. Bp., 1962., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   A szerző, Reményi Béla (1914-1962) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17380.

1 200 HUF
Hubay Miklós: Úton és itthon. Naplók, találkozások. Bp., 1970., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.  A szerző, Hubay Miklós (1918-2011) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17381.

1 000 HUF
ÉN. Szovjet írók önéletrajzai. Vál.: Gerencsér Zsigmond. Elbert János bevezetőjével. Bp., 1968., Gondolat. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A fordításokat és a jegyzeteket ellenőriző Maráz László által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17382.

1 000 HUF
Vészi Endre: A piros oroszlán. Bp.,1971,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.   A szerző, Vészi Endre (1916-1987) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17383.

1 200 HUF
Osváth Ernő összes írásai. Sajtó alá rendezte Osvát Kálmán. Bp., 1945, Nyugat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval,
17384.

1 000 HUF
Dobozy Imre: Hatalom nélkül. Regény. Bp.,1979,Szépirodalom. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Dobozy Imre (1917-1982) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17385.

1 000 HUF
Nyerges András: A kapu. Bp.,1978,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Nyerges András (1940- ) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17386.

1 200 HUF
Illés Endre: Hamu. Hármaskönyv. 3. köt. Az elbeszélő. Bp., 1972, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.   A szerző, Illés Endre (1902-1986) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17387.

1 200 HUF
17388.

2 400 HUF
Lajta Kálmán: Családtagok. Regény. Bp.,1977,Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.  A szerző, (1927-1989) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17389.

1 000 HUF
Dolák-Saly Róbert: Madáretető. A szerző, Dolák-Saly Róbert (1955-) rajzos dedikációjával. Bp., 2002., Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17390.

1 600 HUF
17391.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF