Number of items: 322

Várnai Zseni: Furulyaszó. Gyerekversek. Bp., [1923], Népszava-Könyvkereskedés (Világosság-ny.), 91 p. + [4] p. Első kiadás. Karinthy Ada Noémi egészoldalas illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, több lap kijár.
17356.

1 800 HUF
Gaal Mózes: A király szeme. Történeti elbeszélés a Hunyadiak korából. Juszkó Béla képeivel. Hazafias Könyvtár 15. sz. Bp., é.n., Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal, 37+4 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.
17357.

1 000 HUF
Ifj. Gaál Mózes: Fata Morgana. Öt elbeszélés. Modern Könyvtár 526-529. sz. Bp., (1920), Modern Könyvtár, 103+1 p. A borító Kónya Sándor munkája. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kissé sérült borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány lap kijár.
17358.

1 200 HUF
Hajnóczy: Csicsóné. Elbeszélés. Jó könyvek a magyar nép számára 45. sz. Bp., é.n., Méhner Vilmos (Franklin-ny.), 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17359.

1 000 HUF
Adorján András: Zaklatott sorok. II. kiadás. Keserversek és... Bp., 2017, Pannónia Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Adorján András (1950- ) sakk-nagymester és Oros Ilona által DEDIKÁLT példány.
17360.

1 600 HUF
Ambrus Zoltán: Elbeszélések. (Bp.), 1926, Magyar Bibliophil Társaság, 83+1 p. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, kissé laza fűzéssel, helyenként kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 300 példányban, ebből a 215. számozott példány.
17361.

1 400 HUF
Bacsó Nándor: A népies időjárási szabályok és a valóság. A Kis Akadémia Könyvtára XL. kötet. Bp., 1940, Kis Akadémia, 35 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17362.

1 000 HUF
Az ideges gyermekek iskolái. Írta és az első Magyar Országos Gyermektanulmányi Kongresszuson előadta: Vértes O. József Dr., az Ideges Gyermekek Áll. Középiskolájának tanügyi vezetője. Különlenyomat a kongresszus naplójából. Bp., 1913, Fritz Ármin könyvnyomdája, 11 p. Kiadói papírkötés.
17363.

1 000 HUF
Akron Hajo Banzhaf: A Crowley-Tarot. Kézikönyv Aleister Crowley és Lady Frieda Harris kártyáihoz. Ford.: Szász Andrea. Bp., 2002, Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
17364.

1 000 HUF
13
Lakatos László: Panoptikum. Nagyharang Ujságirók Könyvtára 4. sz. Bp., (1912), Nagyharang, 126+2 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány felvágatlan lappal.
17365.

1 000 HUF
Spiritisztikai trükkök könyve. Willmann, Harms, Zöllner, Cumberland stb. nyomán. Bp.,én., Tolnai, 3-130 p. Kiadói kopott, foltos papírkötés, sérült, kissé hiányos gerinccel, hiányzó címlappal.
17366.

1 400 HUF
Előadások Szántó Tibor könyvművész életmű-kiállítása alkalmából. Debrecen, 1978. máj. 8. Szerk.: Csűry István. Debrecen, 1978, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés.   A művész, Szántó Tibor (1912-2001) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17367.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF