Number of items: 322

Illés Endre: Írók, színészek, dilettánsok. Dedikált! Bp., 1968. Magvető. Kiadói vászonkötésben
17536.

1 200 HUF
Hegedűs Géza: Bálványrombolók. Dedikált ismeretlen író társának Micuka? címzéssel 944 történelmi tavaszán Bp., 1944. Anonymus. Kiadói egészvászon kötésben
17537.

Hegedűs Géza: Bálványrombolók. Dedikált ismeretlen író társának Micuka? címzéssel "944 történelmi tavaszán " Bp., 1944. Anonymus. Kiadói egészvászon kötésben

2 600 HUF
7,03
7,65
Legujabb és legteljesebb általános levelező. Önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 254 p. Javított gerincű, borítójú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel, egy-két lap szélén kis sérüléssel, kis hiánnyal, pár lapon ceruzás jegyzettel.
17538.

1 200 HUF
Kassák Lajos: Szerelem, szerelem. Kassák Lajos rajzaival és verseivel. Bp., 1962, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
17539.

1 800 HUF
Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, Zsigray Julianna aláírásával, kopottas állapotban.
17540.

2 000 HUF
Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1874, Ráth Mór. A hátrahagyott kéziratokból bővített emlék kiadás. Eötvös József fényképével. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel.
17541.

2 000 HUF
Bruno Brehm: Szelíd erőszak Bp., é.n. Pantheon. Kiadói papírkötésben
17542.

1 200 HUF
A XVI. Nemzetközi Orvosi Kongresszus díszalbuma. Bp., 1909, Petőfi Irodalmi és Nyomdai Vállalat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Magyar, francia, német és angol nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, sérült címlappal, intézményi bélyegzőkkel.
17543.

1 800 HUF
Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1979, Szépirodalmi. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17544.

1 000 HUF
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. A bevezetőt dr. Lamotte Károly írta. Színes térképekkel, fekete-fehér képekkel illusztrálva. 2 db térképmelléklettel (Magyarország 1941 július havában - Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 29x41 cm + Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm). Kiadói papírkötés.
17545.

1 200 HUF
Kisfaludy Sándor összes költeményei I-II. kötet. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopással
17546.

1 200 HUF
Tornyai János: Talán sírt az istenszobor is. Bp.,[1947],Stephaneum-ny., 492 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.    A szerző, Tornyai János (1897-1956) által dedikált példány.
17547.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF