Number of items: 322

Szerb Antal: A világirodalom története I-III. köt. Bp., 1942., Révai. Kiadói egészvászon-kötés.
17548.

1 800 HUF
17549.

7 000 HUF
18,92
20,59
Szerb Antal: Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: - -. Bp., 1983., Magvető. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
17550.

2 000 HUF
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., én., Nyugat, 728 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17551.

1 200 HUF
17552.

2 400 HUF
Vitányi János: Balogh Ádám a nevem. Bp., 1958., Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakad papír védőborítóban. A szerző, Vitányi János (1918-1962) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány. + Sándor Iván: Bp.,1979,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakad papír védőborítóban. A szerző, Sándor Iván (1930-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17553.

1 000 HUF
Illés Béla: Ég a Tisza. Regény 3 kötetben. Kun Béla előszavával. Bp., 1958., Zrínyi. Második kiadás. Kiadói félvászon, kiadó szakadt illusztrált papírborítóban.   A szerző, Illés Béla (1895-1974) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17554.

1 400 HUF
De ki adja vissza a hitünket?! Szörényi Levente magyarságról, emberségről, Istenről, és persze zenéről is. Szerk. és a záró beszélgetést készítette: Kocsis L. Mihály. Bp., 2005, Magyar Egyetemi Kiadó, 561+5 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17556.

1 600 HUF
Morton, Frederic: Alkonyi villámlás. Bécs, 1913-1914. Ford.: Tóth Árpád. Bp., [2008], General Press. 432 p. Kiadói kartonált papírkötés.
17557.

1 600 HUF
17558.

1 600 HUF
Insel-Bücherei 6 kötete (Nr. 294, 422., 250.,517, 567.,545.): Paul Klee Handzeichnungen. Mit einem Geleitwört von Will Grohmann.;  Georg Kolbe Bildwerke. Vom Künstler ausgewählt.;  Albrecht Dürer: Die kleine Passion.;  Die Muttergottes. Deutsche Bildwerke.;  Franz Marc: Tierstudien. 36 Handzeichnungen.;  Tilman Riemenschneider im Taubertal. 47 Bildtafeln. Mit einem Geleitwort von Kurt Gerstenberg.;   Leipzig, é. n.-1939, Insel Verlag. Színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben, a gerincen kis hiánnyal.
17559.

2 400 HUF
Barabás Gyula: Vihar Erdélyben. Regény. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé sérült, kissé hiányos papír védőborítóban.
17560.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF