Number of items: 467

A. Varga Imre (1953-): Alakok. Ceruza, linómetszet, papír, jelzett, lapszéli apró szakadfásokkal, 35x50 cm
10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
24,02
28,78
  Add to cart
  Remove
10001.

Available
2 400 HUF
7,21
8,63
  Add to cart
  Remove
10002.

Available
24 000 HUF
72,07
86,33
  Add to cart
  Remove
Ágotha Margit (1938-): Bohócok. Linómetszet, papír, jelzett. 13,5x11 cm
10003.

2 400 HUF
7,21
8,63
Hammer price:
2 600 HUF
Ágotha Margit (1938-2015 ): Bartók Béla emlékére. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 29,5x21 cm.
10004.

6 000 HUF
18,02
21,58
Hammer price:
6 000 HUF
10005.

Available
6 000 HUF
18,02
21,58
  Add to cart
  Remove
Aknay János (1949-): Harang. Computer print, merített papír, jelzett, számozott 33/200 11x8 cm
10006.

2 000 HUF
6,01
7,19
23
Hammer price:
8 000 HUF
10007.

3 600 HUF
12,95
Hammer price:
3 600 HUF
Arnhold Béla (1887-?): Táj híddal, olaj, karton, fa keretben, 41×48 cm
10008.

Available
12 000 HUF
36,04
43,17
  Add to cart
  Remove
B. Hajdú László (1926-1998): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 26×18 cm
10009.

Available
8 500 HUF
25,53
30,58
  Add to cart
  Remove
10010.

Available
14 000 HUF
42,04
50,36
  Add to cart
  Remove
10011.

Available
12 000 HUF
36,04
43,17
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.