Number of items: 467

Czapolai Imre (1937-) 10 db, részben erotikus grafikája, zárójelben katalógusszámokkal: Nagykoncert (1040), Macska (1023),              Kutyás hölgy (1076), Szép lány (2028),                      Háttal ülő (2027), Éjszakai parti (2014),    Egybeolvadás (2010), Harisnyahúzó (2001),                      Ajtó bezárva (2033), Kék lány (2035). Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, lapméret: 21x29,5 cm.  Gyűjtők figyelmébe ajánljuk! Czapolai Imre grafikus és fotóművész kvalitásos munkái nem ismertek a nagyközönség előtt, mert azok tartalma körülbelül kétharmadrészt erotikus részből áll. A mester most 83 éves korára úgy döntött, hogy vállalja a nyilvánosságot és itt aukciós  házunkban folyamatos árverésre bocsájtja műveit, amelyek szignált számozatlan művészi nyomatok.                          A művészi, főleg akt fotók most kerülnek összeállításra és a jövő évtől azok is megvásárolhatók lesznek.
10072.

30 000 HUF
86,21
100,67
id. Czene Béla (1880 körül-1944 körül): Lanton játszó hölgy. Olaj. vászon, jelzett. 80×60 cm
10073.

18 000 HUF
51,72
60,40
Damó István (1951-): Elégia, 2019. Szitanyomat, papír, jelzett. 11/15 számozással. 46×46 cm
10074.

9 000 HUF
25,86
30,20
Dános Dezső (1884 - ?): Virágos udvar. Olaj, karton, jelzett, kissé sérült, 34,5×53 cm
10075.

9 000 HUF
25,86
30,20
Dehény Lajos (1906-1952): Csendélet. Olaj, falemez. Kissé sérült (felületi karcolásokkal.) 69×54,5 cm
10076.

19 000 HUF
54,60
63,76
Dobroszláv József (1932-2016): Őszirózsák. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fa keretben, foltos paszpartuval. 42x27 cm
10077.

9 500 HUF
27,30
31,88
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Domboldal, 1984. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kissé sérült fa keretben. 50x60 cm
10078.

18 000 HUF
51,72
60,40
Dolányi Benczúr Ida (1876 - 1970): Kutya tanulmány. Ceruza, papír. 29x21cm. Üvegezett fa keretben.
10079.

8 000 HUF
22,99
26,85
Doleviczény László (?-?): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 25×15 cm.
10080.

3 600 HUF
10,34
12,08
Drégely László (1932-1990): A három grácia. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 28×19 cm
10081.

10 000 HUF
28,74
33,56
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Szoborterv, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm
10083.

15 000 HUF
43,10
50,34
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): A házasságtörő nő, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm
10084.

19 000 HUF
54,60
63,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.