Number of items: 467

A. Varga Imre (1953-): Alakok. Ceruza, linómetszet, papír, jelzett, lapszéli apró szakadfásokkal, 35x50 cm
10000.

8 000 HUF
22,99
26,85
10001.

2 400 HUF
6,90
8,05
10002.

24 000 HUF
68,97
80,54
Ágotha Margit (1938-): Bohócok. Linómetszet, papír, jelzett. 13,5x11 cm
10003.

2 400 HUF
6,90
8,05
Ágotha Margit (1938-2015 ): Bartók Béla emlékére. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 29,5x21 cm.
10004.

6 000 HUF
17,24
20,13
10005.

6 000 HUF
17,24
20,13
Aknay János (1949-): Harang. Computer print, merített papír, jelzett, számozott 33/200 11x8 cm
10006.

2 000 HUF
5,75
6,71
23
10007.

3 600 HUF
10,34
12,08
Arnhold Béla (1887-?): Táj híddal, olaj, karton, fa keretben, 41×48 cm
10008.

12 000 HUF
34,48
40,27
B. Hajdú László (1926-1998): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 26×18 cm
10009.

8 500 HUF
24,43
28,52
10010.

14 000 HUF
40,23
46,98
10011.

12 000 HUF
34,48
40,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.