Number of items: 467

Badacsonyi Sándor (1949): Csendélet torzóval. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, számozott (52/100), gyűrődésekkel, törésnyommal, 29,5x24,5 cm
10012.

3 400 HUF
10,21
12,23
10013.

5 000 HUF
15,02
17,99
Bajor Ágost (1892-1958): Libapásztor. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben. 16x21 cm
10014.

5 000 HUF
15,02
17,99
Baky Albert (1868-1944): Virágzó fák. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült, korabeli dekoratív fa keretben. 23×33 cm
10015.

8 000 HUF
24,02
28,78
Baky Albert (1868-1944): Szarvas a hóban. Olaj, karton, jelzett. Korabeli dekoratív, kissé kopott fa keretben. 23×33 cm
10016.

9 000 HUF
27,03
32,37
Bálint Endre (1914-1986): Gyontatószék. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
10017.

3 600 HUF
12,95
Balla Margit (1947-): A győztes. Rézkarc, papír, jelzett. Lap alja kissé foltos, bal alsó sarkában kissé sérült. 28,5×19 cm
10018.

2 400 HUF
7,21
8,63
Balog Marianna (1967-): Naplemente. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
10019.

8 000 HUF
24,02
28,78
Balog Marianna (1967-): Blue and orange. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 50×70 cm
10020.

6 000 HUF
18,02
21,58
Bálványos Huba (1938-2011): Bartók emléklap. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 36,5x33,5 cm.
10021.

7 000 HUF
21,02
25,18
10022.

5 000 HUF
15,02
17,99
Baranyai Ferenc (?-): Lovaskocsi, 1948. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 21×30 cm
10023.

4 200 HUF
12,61
15,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.