Number of items: 467

Elekfy Jenő (1895-1968): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×34 cm
10085.

2 800 HUF
7,91
9,03
Élesdy István (1912-1987): Ülő hölgy. Tus, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában törésnyommal. 48x36 cm
10086.

4 000 HUF
11,30
12,90
Élesdy István (1912-1987): Tanulmányok. Szén, papír, jelzett. Sérült (szakadással). 34×50,5 cm
10087.

4 000 HUF
11,30
12,90
Élesdy István (1912-1987): 2 hölgy portréja (egy lapon). Szén, papír, jelzett. Lap közepén hajtásnyommal. 34×49,5 cm
10088.

4 000 HUF
11,30
12,90
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya II. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével. 29x39 cm
10089.

2 600 HUF
7,34
8,39
Élesdy István (1912-1987): Fiatal lány portréja, 1956. Szén, papír, jelzett. Lap bal felső sarkában kisebb hiánnyal. 48,5×35 cm
10090.

4 000 HUF
11,30
12,90
Emanuel Béla (1879-1976): Álom, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 21,5×34 cm
10091.

Emanuel Béla (1879-1976): "Álom", 1927. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 21,5×34 cm

3 000 HUF
8,47
9,68
9
Erdei Viktor (1879-1945): Könyvmoly. Heliogravűr, papír.16x11 cm
10092.

1 000 HUF
2,82
3,23
10093.

6 000 HUF
16,95
19,35
Ezüst György (1935-2017): Férfi portré. Pasztell, toll, papír, jelzett. Paszpartuban, 42,5×37,5 cm
10094.

14 000 HUF
39,55
45,16
Gert Fabritius (1940-): Fekete-vörös kompozíció (cím nélkül), 1992. Litográfia, papír, jelzett, számozott (127/200). Kányádi Sándor: Vae Victis c. mappából. Lapméret: 33×35 cm
10095.

12 000 HUF
33,90
38,71
Farkas György (1911-1995): Dömösi tájkép.  Vegyes technika, papír, 30 x 42 cm, Jelezve balra lent: Farkas György Dömös. Üvegezett fakeretben.
10096.

24 000 HUF
67,80
77,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.