Number of items: 467

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arc. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 27,5×24,5 cm
10060.

4 800 HUF
13,56
15,48
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Házak. Akvarell, papír, jelzett, 29×41 cm
10061.

8 000 HUF
22,60
25,81
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, karton, jelzett, 56,5x52 cm
10062.

40 000 HUF
112,99
129,03
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes akt. Kréta, papír, jelzett. Sérült (közepén törésnyommal). 29,5x21 cm
10063.

12 000 HUF
33,90
38,71
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fekvő női akt. Akvarell, papír, jelzett, felületén törésnyomokkal, 29×28 cm
10064.

8 500 HUF
24,01
27,42
Csepregi Anita (1985-): Forróság II. Akril, farost, jelzett, 21*14,5 cm
10065.

3 000 HUF
8,47
9,68
Csergezán Pál (1924-1996): Téli faluhatár. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 19×29 cm
10066.

8 000 HUF
22,60
25,81
Csillag Vera (1909-1997): A bősz nyaraló. Akvarell, papír. A Szikra kiadónak küldött levelezőlapon. Jelzett 10x14 cm Kis beszakadással
10067.

3 000 HUF
8,47
9,68
Csohány Kálmán (1925-1980): Töklámpás. Rézkarc, papír, számozott (26/100). 40x29 cm
10068.

5 000 HUF
14,12
16,13
Czapolai Imre (1937-): Szaxofonos. Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 1011, lapméret: 29,5x21 cm
10069.

3 000 HUF
8,47
9,68
Czapolai Imre (1937-): Színes modell II. Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 2004, lapméret: 29,5x21 cm
10070.

3 600 HUF
10,17
11,61
Czapolai Imre (1937-): Kerti naplóírás (fekvő női akt). Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 2008, lapméret: 21x29,5 cm
10071.

3 600 HUF
10,17
11,61

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.