Number of items: 467

Biai-Föglein István (1905-1974): Domboldal. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 19,5x29 cm
10036.

3 000 HUF
8,47
9,68
Biai-Föglein István (1905-1974): Erdei út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24,5×29,5 cm
10037.

3 000 HUF
8,47
9,68
Blahos Rudolf (1917-1986): Dunapart (Soroksár?). Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, lap széle foltos, 24×41,5 cm
10038.

3 000 HUF
8,47
9,68
Blahos Rudolf (1917-1986): Magányos poéta (Carl Spitzweg után). Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (34/100). lap széle foltos és szakadt, 29×39 cm
10039.

3 000 HUF
8,47
9,68
Blahos Rudolf (1917-1986): Alkonyat. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 27×34,5 cm
10040.

2 600 HUF
7,34
8,39
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Behatolás (cím nélkül), 1980-as évek. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Lap alján apró szakadással. 21x39 cm
10041.

7 000 HUF
19,77
22,58
Bokor Miklós (1927-2019): Délfrancia táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5×38,5 cm
10042.

12 000 HUF
33,90
38,71
Boldizsár István (1897-1984): Kóka, 1958. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Paszpartuban, 29x39 cm
10043.

2 800 HUF
7,91
9,03
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Orbis pictus Szitanyomat, papír. 34x23cm, jelzett. üvegezett keretben, hullámos
10044.

15 000 HUF
42,37
48,39
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Kompozíció Szitanyomat, papír. 30x22cm, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben.
10045.

15 000 HUF
42,37
48,39
Bolmányi Ferenc (1904-1990): KUtolsó Ítélet 1970 Vegyestechnika, papír. 13x19cm, jelzett. Üvegezett fakeretben.
10046.

Bolmányi Ferenc (1904-1990): K"Utolsó Ítélet" 1970 Vegyestechnika, papír. 13x19cm, jelzett. Üvegezett fakeretben.

18 000 HUF
50,85
58,06
Borgó György Csaba (1950- ): Stick w dajenu. Szerigráfia, papír, jelzett. számozott (22/25). 88×62 cm
10047.

38 000 HUF
107,34
122,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.