Number of items: 467

Thomas Werner (1957-): Piros ajak, sárga sál (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Számozott: I/30. Lap tetején apró szakadással. 60x60 cm/ Screenprint on paper. Signed and numbered on the reverse (I/30). With very small tear on the top. 60x60 cm
10461.

32 000 HUF
91,95
107,38
Widder Félix (1874-1939): Axenstrasse, 1914. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 37x55 cm / Widder Félix (1874-1939): Axenstrasse (Switzerland), 1914. Watercolour on paper, signed. Framed with glass. 37x55 cm
10462.

14 000 HUF
40,23
46,98
Würtz Ádám (1927-1994): Énekek éneke (illusztráció), 1962. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, 16×9 cm
10463.

5 000 HUF
14,37
16,78
Xantus Gyula (1919-1993): Alakok. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 12×16 cm
10464.

12 000 HUF
34,48
40,27
Zádor István (1882-1963): Faluvégég. Linómetszet, papír. Jelzett. 27x17 cm
10465.

2 000 HUF
5,75
6,71
Zámbó Attila (?- ): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben, 45x40 cm
10466.

4 000 HUF
11,49
13,42
Zórád Géza (1896-1959): Naplemente. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben, 40x50 cm
10467.

19 000 HUF
54,60
63,76
Zsakó István (1954-): Nyilas, 1997. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×49,5 cm
10468.

24 000 HUF
68,97
80,54
Zsigovics Iván (1958- ):Vajdahunyad vára. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (42/100), üvegezett fa keretben, 28x31 cm, keret: 43x53 cm
10469.

3 000 HUF
8,62
10,07
Zsótér László (1945-): Bartók Béla 1881 1981. Ofszet, hártyapapír, jelzett, számozott (100/30). Sérült (törésnyomokkal), kissé foltos. Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm
10470.

3 000 HUF
8,62
10,07
Olvashatatlan jelzéssel, Orientalista festő: Bazár. Akvarell, papír. Jelzett. 39x29cm. Szép korabeli szecessziós üvegezett fa keretben. (apró sérülésekkel)
10471.

10 000 HUF
28,74
33,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.