Number of items: 467

Baranyai Ferenc (?-): Falurészlet. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 35×45 cm
10024.

8 000 HUF
22,99
26,85
Barcsay Jenő (1900-1988): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (113/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. Üvegezett fa keretben, 32×37 cm
10025.

20 000 HUF
57,47
67,11
10
Barna Ilona (1897-1974): Magas Tátra, 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 39x28 cm / Ilona Barna (1897-1974): High Tatras (Vysoké Tatry). Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 39x28 cm
10026.

16 000 HUF
45,98
53,69
Bárdos Ilona (?-): Bükki táj verőfényben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x50 cm
10027.

8 000 HUF
22,99
26,85
10028.

3 000 HUF
8,62
10,07
Bata Erzsébet (?-): Romfal. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60,5×69,5 cm
10029.

3 000 HUF
8,62
10,07
Bényi László (1909-2004): Táj. Olaj, karton, jelezve balra lent (halványan), üvegezett fa keretben, 38x49 cm
10030.

6 500 HUF
18,68
21,81
Bényi László (1909-2004): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm / Oil on canvas, signed, framed.
10031.

38 000 HUF
109,20
127,52
Berentz Péter (1972-): Szarvasok (cím nélkül). Dombornyomás, computer print, papír, 40,5×65 cm
10032.

10 000 HUF
28,74
33,56
Berkes Ilona (1910 - 1966): Balaton 1953. Akvarell, papír. Jelzett. 23,5x33cm. Üvegezett, sérült, fa keretben.
10033.

6 000 HUF
17,24
20,13
Berkes Ilona (1910 - 1966): Balaton 1959. Akvarell, papír. Jelzett. 23,5x33cm. Üvegezett, sérült, fa keretben.
10034.

6 000 HUF
17,24
20,13
10035.

2 400 HUF
6,90
8,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.