Number of items: 297

Magyar közmondások gyűjteménye. Különös tekintettel az életbölcsességre és a nevelésre. (Több, mint hatezer közmondás.) Rendszerbe foglalta: Almásy János. Bp.,1890, Franklin, 379+5 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos gerinccel.
17517.

2 200 HUF
7,28
8,30
Hammer price:
2 600 HUF
Móricz Zsigmond: Egy akol, egy pásztor. Elbeszélések. Bp.,(1940), Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17518.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
3,97
4,53
  Add to cart
  Remove
Arany János Kapcsos könyve. Keresztury Dezső tanulmányával. Bp., 1978, Magyar Helikon - Akadémiai. Hasonmás kiadás. Második kiadás. Kiadói egészműbőr-kötés, fém kapoccsal, kiadói karton-tokban.
17519.

Available
1 000 HUF
3,31
3,77
  Add to cart
  Remove
Kolligátum 3 szabályrendeletből, közte vasúti témájúval:   Szabályrendelet a vasúti hidak vasszerkezetének tervezéséről, méretezéséről, megerősítéséről és időszakos vizsgálatáról. Bp.,1907, Pesti Könyvnyomda-Rt.  Szabályrendelet a közúti hidak tervezéséről, forgalomba helyezéséről, próbaterheléséről és időszakos megvizsgálásáról. (Közúti hídszabályzat.) Bp.,1911, Pesti Könyvnyomda-Rt.  Szabályzat vasbetétes beton-szerkezetek tervezése és építések tárgyában. Kiadta a Magyar Mérnök- és Építész-egylet. Bp.,1909, Pátria  Félvászon-kötésben, jegyzetekkel, bejegyzésekkel.
17520.

Kolligátum 3 szabályrendeletből, közte vasúti témájúval: Szabályrendelet a vasúti hidak vasszerkezetének tervezéséről, méretezéséről, megerősítéséről és időszakos vizsgálatáról. Bp.,1907, "Pesti Könyvnyomda-Rt." Szabályrendelet a közúti hidak tervezéséről, forgalomba helyezéséről, próbaterheléséről és időszakos megvizsgálásáról. (Közúti hídszabályzat.) Bp.,1911, "Pesti Könyvnyomda-Rt." Szabályzat vasbetétes beton-szerkezetek tervezése és építések tárgyában. Kiadta a Magyar Mérnök- és Építész-egylet. Bp.,1909, "Pátria" Félvászon-kötésben, jegyzetekkel, bejegyzésekkel.

1 600 HUF
5,30
6,04
Hammer price:
1 800 HUF
Erdélyből jöttem. Szilágyi Béla összes költeményei. Bp.,1926, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.+264+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17521.

Available
2 000 HUF
6,62
7,55
  Add to cart
  Remove
Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. Kiadói illusztrált papírkötésben, hiányos, kissé sérült gerinccel, az egyik borítósarkon hiánnyal, egy melléklet szakadt, kijár.
17522.

Available
1 600 HUF
5,30
6,04
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.