https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 297

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
17566.
 

Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,72
EUR
,
28,78
USD
Number of bids:
0
Hartmann von Aue híres-nevezetes versezete a szegény Henrik bélpoklos megpróbáltatásáról s szerelmetes üdvözüléséről, melyet ónémet kádenciákból mai magyar rigmusokban tolmácsolt Telekes Béla, könyvbe szedett és kiadott Kner Izidor könyvnyomtató, az Úrnak 1922. esztendejében, Gyomán. Megviselt papírkötés, egyébként jó állapotban.
17567.
 

Hartmann von Aue híres-nevezetes versezete a szegény Henrik bélpoklos megpróbáltatásáról s szerelmetes üdvözüléséről, melyet ónémet kádenciákból mai magyar rigmusokban tolmácsolt Telekes Béla, könyvbe szedett és kiadott Kner Izidor könyvnyomtató, az Úrnak 1922. esztendejében, Gyomán. Megviselt papírkötés, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,43
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
0
Goethe: A kedves közelléte. Válogatta: Lator László. Illusztrálta: Reich Károly. Bp.,1982,Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +Faludy György: Erotikus versek. Szerk.: Fóti Edit. Illusztrálta Karakas András. Bp., 1990, Magyar Világ. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17568.
 

Goethe: A kedves közelléte. Válogatta: Lator László. Illusztrálta: Reich Károly. Bp.,1982,Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +Faludy György: Erotikus versek. Szerk.: Fóti Edit. Illusztrálta Karakas András. Bp., 1990, Magyar Világ. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
5,14
EUR
,
5,76
USD
Number of bids:
1
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos.
17569.
 

Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,57
EUR
,
2,88
USD
Number of bids:
0
Radnai Rezső: Aesthetikai törekvések Magyarországon 1772-1817. Bp., 1889, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17570.
 

Radnai Rezső: Aesthetikai törekvések Magyarországon 1772-1817. Bp., 1889, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,86
EUR
,
4,32
USD
Number of bids:
0
Wilde, Oscar: Vera. Az eszményi férj. [Bp.], é. n., Lampel (Wilde Oszkár összes művei). Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
17571.
 

Wilde, Oscar: Vera. Az eszményi férj. [Bp.], é. n., Lampel (Wilde Oszkár összes művei). Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,50
EUR
,
5,04
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

345. Auction:
Payment deadline is 24 May

346. Auction:
From 14 May to 23 May
Payment deadline is 7 June
Seeing: From 20 to 23 May

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment