Number of items: 297

17469.

12 000 HUF
38,59
43,17
Arató Frigyes: A szabadkőművesség. Bp., 1902, Márkus Samu Könyvnyomdája. Félvászon kötés, címlap ragasztott, kopottas állapotban.
17470.

6 000 HUF
19,29
21,58
Tamkó Sirató Károly: A Vízöntő-kor hajnalán. Bp.,1969, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés.  A szerző, Tamkó Sirató Károly (1905-1980) által dedikált.
17471.

5 000 HUF
16,08
17,99
Móra Ferenc: Szegedi tulipános láda. I.- II. kötet. Budapest, 1936, Révai. Kiadói egészvászon kötésben, Festett fa szegedi tulipános ládában.
17472.

5 000 HUF
16,08
17,99
15
17473.

5 000 HUF
16,08
17,99
Ady Endre: A menekülő élet. Bp., 1912, Nyugat. 141 p. Átkötött kartonált papírkötésben, sérült gerinccel.   A kiadás megmaradt példányait 1918-ban a Pallas Rt. átcímkézte és saját kiadványként újra forgalomba hozta.
17474.

4 000 HUF
12,86
14,39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

345. Auction:
Payment deadline is 24 May

346. Auction:
From 14 May to 23 May
Payment deadline is 7 June
Seeing: From 20 to 23 May

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.