2 800 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I-III. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 398+381+399 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, II. és III. kötet gerincein kis sérüléssel.