Number of items: 297

Szép Ernő: Október. Első kiadás. Bp., 1919, Rózsavölgyi és Társa. Átkötött modern egészvászon-kötésben.
17481.

2 000 HUF
6,01
7,02
Dr. Fazekas Béla-Dr. Kovács Endre-Dr. Szigetvári Zoltán: Különlenyomat a tarokk akadémia c. tarokkszabálykönyvből. (II. könyv.) Az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp.,é.n.,Szikra Rt.,144 p. Kiadói papírkötés.
17482.

3 000 HUF
9,01
10,53
Móricz Zsigmond: Sárarany. Első kiadás. Bp., 1911, Nyugat. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben, kopott gerinccel.
17483.

3 000 HUF
9,01
10,53
Karl Karlsson Leijonhfvud: Svensk Adelskalender 1900.Svéd nemesi kalendárium címerekkel. 790p. Aranyozott egészvászon kötésben.
17484.

3 000 HUF
9,01
10,53
Szabó Dezső: Ének a révben. Tolnai Gábor kísérő tanulmányával. Körmendy Miniatűr Könyvtára. Bp.,[1947],Körmendy,(Magyar Központi Híradó Rt.-ny.) 108 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben, kissé dohos.
17485.

1 200 HUF
3,60
4,21
Dr. Horváth János Magyar szövetkezeti káté. Függelékül iratminták. Bp.,1917, Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17486.

2 800 HUF
8,41
9,82
Tar Sándor: Szürke galamb. Bp.,1998,Magvető. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17487.

4 000 HUF
12,01
14,04
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1901. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1901, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált zöld egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17488.

2 000 HUF
6,01
7,02
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1902. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17489.

2 000 HUF
6,01
7,02
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1908. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17490.

2 000 HUF
6,01
7,02
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1909. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos borítóval.
17491.

2 000 HUF
6,01
7,02
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1910. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1910, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17492.

2 000 HUF
6,01
7,02

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.