Number of items: 297

Ady Endre: Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Bp.,1918,Nyugat, (Világosság-ny.), 109+3 p. Falus Elek által tervezett, színes, rajzos, kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis folttal, névbejegyzéssel, jó állapotban.
17475.

3 000 HUF
9,93
11,32
Hammer price:
3 000 HUF
Tersánszky J. Jenő 4 műve, első kiadások:  Kakuk Marci a zendülők közt. Bp.,(1934),Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. Az én fiam! Bp.,(1940),Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel.  Annuska. Bp.,(1941),Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.  Vadregény. Bp., (1943), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
17476.

Tersánszky J. Jenő 4 műve, első kiadások: Kakuk Marci a zendülők közt. Bp.,(1934),Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. Az én fiam! Bp.,(1940),Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel. Annuska. Bp.,(1941),Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel. "Vadregény." Bp., (1943), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.

3 600 HUF
11,92
13,58
15
Hammer price:
9 500 HUF
17477.

2 800 HUF
9,27
10,57
Hammer price:
3 600 HUF
Fekete István 7 műve, első kiadások:   Kele. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   Lutra. Egy vidra élete. Szilvásy Nándor rajzaival. Bp.,1955,Ifjúsági. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.   Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp.,1959, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.  Bogáncs. Cselényi József rajzaival. Bp.,1957,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.  Vuk. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.   Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1966, Móra. Kiadói kemény-kötés.   Barangolások. Bp., 1968, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17478.

4 000 HUF
13,25
15,09
29
Hammer price:
42 000 HUF
17479.

1 000 HUF
3,31
3,77
Hammer price:
1 000 HUF
17480.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
26,49
30,19
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.