Books: Other rarities Number of items: 297
1930096
17481
342
Other collectibles
Szép Ernő: Október. Első kiadás. Bp., 1919, Rózsavölgyi és Társa. Átkötött modern egészvászon-kötésben.
2 000 HUF
1929037
17482
342
Other collectibles
Dr. Fazekas Béla-Dr. Kovács Endre-Dr. Szigetvári Zoltán: Különlenyomat a tarokk akadémia c. tarokkszabálykönyvből. (II. könyv.) Az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp.,é.n.,Szikra Rt.,144 p. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
1930108
17483
342
Other collectibles
Móricz Zsigmond: Sárarany. Első kiadás. Bp., 1911, Nyugat. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben, kopott gerinccel.
3 000 HUF
1929574
17484
342
Other collectibles
Karl Karlsson Leijonhfvud: Svensk Adelskalender 1900.Svéd nemesi kalendárium címerekkel. 790p. Aranyozott egészvászon kötésben.
3 000 HUF
1925287
17485
342
Other collectibles
Szabó Dezső: Ének a révben. Tolnai Gábor kísérő tanulmányával. Körmendy Miniatűr Könyvtára. Bp.,[1947],Körmendy,(Magyar Központi Híradó Rt.-ny.) 108 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben, kissé dohos.
1 200 HUF
1925700
17486
342
Other collectibles
Dr. Horváth János Magyar szövetkezeti káté. Függelékül iratminták. Bp.,1917, Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
2 800 HUF
1928546
17487
342
Other collectibles
Tar Sándor: Szürke galamb. Bp.,1998,Magvető. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
4 000 HUF
1926043
17488
342
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1901. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1901, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált zöld egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
2 000 HUF
1926037
17489
342
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1902. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
1926036
17490
342
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1908. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
1926033
17491
342
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1909. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos borítóval.
2 000 HUF
1926041
17492
342
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1910. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1910, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035