Number of items: 297

Ady Endre: Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Bp.,1918,Nyugat, (Világosság-ny.), 109+3 p. Falus Elek által tervezett, színes, rajzos, kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis folttal, névbejegyzéssel, jó állapotban.
17475.

3 000 HUF
9,55
10,60
Tersánszky J. Jenő 4 műve, első kiadások:  Kakuk Marci a zendülők közt. Bp.,(1934),Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. Az én fiam! Bp.,(1940),Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel.  Annuska. Bp.,(1941),Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.  Vadregény. Bp., (1943), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
17476.

Tersánszky J. Jenő 4 műve, első kiadások: Kakuk Marci a zendülők közt. Bp.,(1934),Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. Az én fiam! Bp.,(1940),Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel. Annuska. Bp.,(1941),Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel. "Vadregény." Bp., (1943), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.

3 600 HUF
11,46
12,72
15
17477.

2 800 HUF
8,92
9,89
Fekete István 7 műve, első kiadások:   Kele. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   Lutra. Egy vidra élete. Szilvásy Nándor rajzaival. Bp.,1955,Ifjúsági. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.   Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp.,1959, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.  Bogáncs. Cselényi József rajzaival. Bp.,1957,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.  Vuk. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.   Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1966, Móra. Kiadói kemény-kötés.   Barangolások. Bp., 1968, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17478.

4 000 HUF
12,74
14,13
29
17479.

1 000 HUF
3,18
17480.

8 000 HUF
25,48
28,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.