Books: Other rarities Number of items: 297
1926048
17493
342
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1912. évre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált zöld egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
1926050
17494
342
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1914. évre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált zöld egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
1926053
17495
342
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1915. évre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált zöld egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
1925318
17496
342
Other collectibles
Tőkei Ferenc: Műfajelmélet Kínában a III-VI. században (Liu Hie elmélete a költői műfajokról). Bp., 1967, Akadémiai, megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
3 000 HUF
1927248
17497
342
Other collectibles
Hankiss János: Liszt Ferenc az író. Bp., 1941, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon kötés, sérült papírborítóval, egyébként jó állapotban + A szerző eredeti aláírása egy mellékelt papírdarabon.
2 400 HUF
1925561
17498
342
Other collectibles
Szendrey Mihály: Ötven év a színészetből. Arad, 1932, Lovrov&Co. Kiadói kopottas egészvászon-kötés. Ruzicskay György (1896-1993): Ex Libris Dr. Szabó Sándor, klisé, papír,10x8 cm.
A szerző, Szendrey Mihály (1866-1956) színész, színigazgató által dedikált.
1 000 HUF
1928073
17499
342
Other collectibles
Fehér Klára: Sem kővel, sem naranccsal. Útijegyzetek a Német Demokratikus Köztársaságról. Bp.,1951, Művelt Nép. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1 000 HUF
1928558
17500
342
Other collectibles
Tóth Krisztina: Porhó. Új és válogatott versek. Bp.,2006,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
3 000 HUF
1928551
17501
342
Other collectibles
Dragan Velikic: Orosz ablak. Omnibuszregény. Bp.,2009, Geopen. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
A szerző által dedikált.
3 000 HUF
1931673
17502
342
Other collectibles
Lakatos László: Tavaszi játék. Magyar regényírók. Bp.,[1922],Kultura. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel, gerinccel, a külső boríték sérült, hiányos. A szerző, Lakatos László (1882-1944) író, újságíró, műfordító által dedikált. A második világháború kitörése után Franciaországba emigrált zsidó származása miatt, ahol később a Gestapo üldözése miatt öngyilkos lett.
1 400 HUF
1926698
17503
342
Other collectibles
Schmittelyné Feer Eliz: Tükör. Bp.,1938, Klein S.-ny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel. A szerző által dedikált.
1 000 HUF
1926889
17504
342
Other collectibles
Péchy-Horváth Rezső: Sevillai nász. Bp.,1943, "Erdélyi Szemle", 143 p. Kiadói javított papírkötésben.
A szerző, Péchy-Horváth Rezső (1890-1969) által dedikált.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035