Kocsis L. Mihály: Bara Margit tekintette. Csodálatos könnycsepp. Bp.,2008, Kairosz. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2 db könyv - Weizsäcker, Carl Friedrich von: A német titanizmus. Bp., 1989, Európa + Lotman, Jurij: Puskin. Bp., 1987, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Semmi mozdulat most...Mikszáth Kálmán összes fényképe, válogatott ábrázolások. Összeállította, szerkesztette, és az utószót írta: Debreceni Boglárka. A bevezető tanulmányt írta, és a kötetet lektorálta: Fábri Anna. Bp.,2010, Petőfi Irodalmi Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Sági Gábor: "A mi gyárunknak lelke van..." Emlékképek a Borsodnádasdi Lemezgyár történetéből. [Borsodnádasd],2014, Szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
Angol Firenzuola: Szerelmi históriák. Régiségek-ritkaságok. V. A borító rajza Gróf József munkája. Bp., 1922, Amicus, (Athenaeum-ny.), 136 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, kis kopásnyomokkal, kis sérüléssel a gerincen.
Telekiek alapítványa. Az Akadémiai Könyvtár az alapítástól az önálló könyvtárépületig. 1826-1988. MTA Könyvtárának közleményei. Összeállította: Fekete Gézáné. Bp., 1989, MTA Könyvtára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.