Number of items: 297

17590.

1 200 HUF
17591.

1 800 HUF
Költőnők antológiája. Sapphótól napjainkig. A magyar részt összeállította: Török Sophie. A külföldi részt összeállította: Kotzián Katalin. Fordították többen, köztük:Ady Endre, Babits Mihály, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc..stb. Bp.,(1943),Cserépfalvi. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17592.

1 000 HUF
17593.

1 000 HUF
17594.

2 800 HUF
7,57
8,24
Bözödi György: Székely bánja. Bp.,(1939), Mefhosz. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott borítóval.
17595.

2 000 HUF
17596.

1 200 HUF
17597.

2 200 HUF
5,95
6,47
Zánkay Péter: Bridge Bp., 1981, Medicina. Kiadói papírkötés,
17598.

800 HUF
17599.

1 000 HUF
Vihar Béla: Kígyóének. Bp., 1970, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2100 példányban. Első kiadás. A szerző által dedikált.
17600.

2 800 HUF
7,57
8,24
Aradvári Heintz Pál: Jelentem tisztelettel. hn.,én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17601.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF