https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 297

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kiss János: A bábjátékos munkájáról. Bp., 1952, Művelt Nép. Megjelent 1500 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
17578.

Kiss János: A bábjátékos munkájáról. Bp., 1952, Művelt Nép. Megjelent 1500 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!
17579.

Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Endrődi Sándor: Anakreoni dalok 1902-1909. Bp., 1910, Franklin. Részben felvágatlan példány. Kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
17580.

Endrődi Sándor: Anakreoni dalok 1902-1909. Bp., 1910, Franklin. Részben felvágatlan példány. Kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Lavrenyov, Borisz: Amerika hangja. Bp., é. n., Új Magyar Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17581.

Lavrenyov, Borisz: Amerika hangja. Bp., é. n., Új Magyar Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Mystic Meg: Az aszcendens. Bp.,1994, Édesvíz. Cherry Gilchrist: Az alkímia. Bp.,2000, Édesvíz. Szabó Mária: Előző életeink - mai sorsunk. Bp.,1990, Macondo.  Kiadói papírkötésben.
17582.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Mystic Meg: Az aszcendens. Bp.,1994, Édesvíz. Cherry Gilchrist: Az alkímia. Bp.,2000, Édesvíz. Szabó Mária: Előző életeink - mai sorsunk. Bp.,1990, Macondo. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A Molnár Dixieland tagjai, így Dr. Molnár Gyula által dedikált. + Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matrica, 10x10 cm
17583.

Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A Molnár Dixieland tagjai, így Dr. Molnár Gyula által dedikált. + Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matrica, 10x10 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, 328 p.  Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a fűzése laza.
17584.

Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a fűzése laza.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Gerhard Buzek: A túlélés kézikönyve. A rendkívüli és katasztrófahelyzetek túlélésének technikái. Fordította: Konrád Edit. Bp.,1995, SubRosa. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17585.

Gerhard Buzek: A túlélés kézikönyve. A rendkívüli és katasztrófahelyzetek túlélésének technikái. Fordította: Konrád Edit. Bp.,1995, SubRosa. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Harsányi Zsolt: Életre-halálra. René. Bp., ,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott, az elülső szennylap kijár, laza fűzéssel.  A szerző, Harsányi Zsolt (1887-1943) által dedikált.
17586.

Harsányi Zsolt: Életre-halálra. René. Bp., ,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott, az elülső szennylap kijár, laza fűzéssel. A szerző, Harsányi Zsolt (1887-1943) által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0
Eötvös József: Báró Eötvös József munkái 6. Költemények. Elbeszélések. Színművek. I. kötet. Bp.,1891, Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.)2+315+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap szakadt, javított.
17587.

Eötvös József: Báró Eötvös József munkái 6. Költemények. Elbeszélések. Színművek. I. kötet. Bp.,1891, Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.)2+315+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap szakadt, javított.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Bob Thomas: Walt Disney. Egy találékony amerikai. Fordította: Bácskai László, Mészáros Viktor. Bp., 1987, Táltos. Kiadói kartonált papírkötés.
17588.

Bob Thomas: Walt Disney. Egy találékony amerikai. Fordította: Bácskai László, Mészáros Viktor. Bp., 1987, Táltos. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Kovács Magyar András: Nagy táltoskönyv. Legendánk újra éled! Bp.,é.n.,Energia Gyógyító Központ Kft. Kiadói kartonált papírkötés,
17589.

Kovács Magyar András: Nagy táltoskönyv. Legendánk újra éled! Bp.,é.n.,Energia Gyógyító Központ Kft. Kiadói kartonált papírkötés,

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment