Vegyes könyvtétel, 3 db:
Mystic Meg: Az aszcendens. Bp.,1994, Édesvíz.
Cherry Gilchrist: Az alkímia. Bp.,2000, Édesvíz.
Szabó Mária: Előző életeink - mai sorsunk. Bp.,1990, Macondo.
Kiadói papírkötésben.
Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A Molnár Dixieland tagjai, így Dr. Molnár Gyula által dedikált. + Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matrica, 10x10 cm
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, 328 p.
Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a fűzése laza.
Eötvös József: Báró Eötvös József munkái 6. Költemények. Elbeszélések. Színművek. I. kötet. Bp.,1891, Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.)2+315+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap szakadt, javított.