Books: Travelling, Local History

Number of items: 212

P. Gegő Elek: A moldvai magyar telepekről. Bp.,1987, ÁKV. Kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés.
15048.

1 200 HUF
Aranyos Béla: A Tisza motorhajóval Afrikába. Bp.,[1942], Pantheon. Kiadói aranyozott gerincű illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, javított kötéssel.
15049.

2 800 HUF
7,57
8,24
15050.

800 HUF
Dr. Halász Árpád: Budapest húsz éve. 1920-1939. Fejlődéstörténeti tanulmány. Bp., 1939, Wolff Károly Emlékbizottság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopottas, foltos borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődéssel. A Szabad Európa Rádió könyvtári bélyegzőjével.
15051.

1 200 HUF
15052.

2 000 HUF
Baktay Ervin: Hindusztán. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. Hátul kissé foltos.
15053.

1 000 HUF
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15054.

1 200 HUF
Amundsen, Roald és Ellsworth, Lincoln Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő egyetemi ny. r. tanár. Bp., 1926 Pantheon. Egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban
15055.

1 000 HUF
15056.

2 000 HUF
Szavójai Lajos Amádé: Az észak csillaga (stella polare). Az Északi sarktengeren 1899-1900. 1. köt. Bp., [1904], Lampel. Kicsit szakadt gerincű díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15057.

1 600 HUF
Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Fordította: Dr. Balassa József. Budapest, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon, megviselt állapotban.
15058.

1 600 HUF
Baranya multja és jelene. Szerk.: Várady Ferenc. I. kötet I.-IV.+VI.-IX. füzet. Pécs, 1896, Telegdy Ármin Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, széteső állapotban. Az V. füzet hiányzik.
15059.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF