Books: Travelling, Local History

Number of items: 212

15084.

800 HUF
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. Bp.,1929, (Athenaeum-ny.), 208 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó elülső előzéklappal, szakadt térképpel.
15085.

6 000 HUF
15086.

3 200 HUF
8,65
9,41
Huszár Józsefné (szerk.): Mi visszük át... - Veszprém-megyei asszonyok vallomásai az utókor számára. Veszprém, 2000.
15087.

1 000 HUF
Riccordo di Roma. Cento Vedute Classiche di Roma. Roma, é.n., Enrico Verdesi. Kiadói fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven. Jó állapotban.
15088.

1 200 HUF
Dr. Domonkos Ottó: A pápai Kluge-féle kékfestő üzem 200 éves jubileumára. Textilipari Múzeum Évkönyve 1983. hn., 1983, Innovatext Kutató és Fejlesztő Vállalat. Kiadói papírkötés.
15089.

1 000 HUF
15090.

1 000 HUF
15091.

1 000 HUF
Adalékok a belső Józsefváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1985, Budapesti Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15092.

2 000 HUF
Zboray Ernő: Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat,(Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt.-ny.), VIII+315 p.Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, laza fűzéssel.
15093.

2 000 HUF
15094.

8 000 HUF
15095.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF