Books: Travelling, Local History

Number of items: 212

15012.

5 000 HUF
15,15
16,34
15013.

4 800 HUF
14,55
15,69
Kiss Ernő-Kiss Ernőné: Túrázások a Balaton-felvidéken.Balatonfüred, Tihanytól-Balatonakaliig.  Balatonakali-Nagyvázsonytól-Kapolcs-Köveskál-Szentbékkála-Ábrahám-hegyig. Szerzői kiadás. Kiskunlacháza,é.n., Press+Print Kft. Kiadói spirál-kötésben, jó állapotban.
15014.

4 600 HUF
13,94
15,03
Móricz Virág: Szárnyasoltárok a bártfai Szent Egyed templomban. Bp., 1932. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15015.

3 000 HUF
9,09
9,80
15016.

3 000 HUF
9,09
9,80
Rékai András: Budavári gyertyák. Márk Tivadar illusztrációival. Bp., 1943, Officina, 86 p. Első kiadás. Kiadói karton kötés, szakadozott kiadói papírborítóban. A szerző, Rékai András (1901-1968) által.
15017.

2 800 HUF
8,48
9,15
Dr. Wick Béla: A kassai Szent Rozália kápolna története. Kassa, 1935, Szent Erzsébet Nyomda. Kiadói papírkötés, gerince kissé sérült, egyébként jó állapotban.
15018.

2 400 HUF
7,27
7,84
Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült műanyag védőfóliában. Reprint kiadás.
15019.

3 000 HUF
9,09
9,80
Magyarország és Erdély képekben. I-IV. kötet (Két kötetben.) Szerk.: Kubinyi Ferenc - Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban, jó állapotban. Reprint kiadás.
15020.

2 400 HUF
7,27
7,84
Szigetvári György: Mai séta a régi Kaposváron. Kaposvár, 1989, Kaposvári Városszépítő Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borító háta foltos, jó állapotban.
15021.

2 000 HUF
6,06
6,54
15022.

4 000 HUF
12,12
13,07
15023.

5 000 HUF
15,15
16,34

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.