Books: Travelling, Local History

Number of items: 212

Asztalos Lajos: Kolozsvár-közelről. I. kötet. Kolozsvár, 2015, Stúdium. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15006.

4 200 HUF
13,38
14,84
Karászi Miklós: A munkácsi vár története. Munkács, Kálvin Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
15007.

2 000 HUF
6,37
7,07
15008.

5 000 HUF
15,92
17,67
Szárszó. Balatonszárszó múltjáról és jelenéről. Szerk.: Ázsóth Gyula. Balatonszárszó Nagyközségi Közös Tanács Kiadványa II. Balatonszárszó, 1990, Balatonszárszó Nagyközségi Közös Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 2050 példányban.
15009.

4 800 HUF
15,29
16,96
Sepsiszéki Nagy Balázs: Székelyföld falvai a XX. század végén. II. kötet: Csík-, Kászon- és Gyergyószék. Hargita megye. Bp.,2000,Nap Kiadó. Fekete-fehér képekkel és kihajtható térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15010.

4 800 HUF
15,29
16,96
Zákonyi Ferenc: A savanyúvizek városában. Írások Balatonfüredről. Balatonfüred Városért Közalapítvány kiadványai 50. Balatonfüred, 2009, Balatonfüred Városért Közalapítvány. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben. Megjelent 400 példányban.
15011.

4 800 HUF
15,29
16,96

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.