Books: Travelling, Local History

Number of items: 212

Tóthné Seres Etelka: Kitelepítés Budapestről Dévaványára. 1951-től 1953-ig. Dokumentumgyűjtemény. Dévaványa, 2016, Dévaványa Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15036.

3 000 HUF
9,09
9,80
Fonyód története. Szerk.: Kanyar József. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház. Kiadói egészvászon-kötésben. Megjelent 3500 példányban. Jó állapotban.
15037.

2 800 HUF
8,48
9,15
Al. N. Oekonomídis: Az Athéni-i akropolisról. Térképes útmutató. Fordította: Néna Papakonstantínu. Athen, 1976. N. Guvússis, 31 p. Számos illusztrációval, valamint egy nagyméretű, színes térkép-melléklettel, 57x77 cm. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15038.

1 200 HUF
3,64
3,92
Cser László: Pekingi séták. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., 1941, Franklin, 172 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15039.

1 200 HUF
3,64
3,92
Bárth János: A kalocsai szállások településrajza. Kalocsai Múzeumi Dolgozatok 1. Kalocsa, 1975, Kalocsa Városi Tanácsa VB. Kiadói papírkötés, a címlap kijár, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
15040.

1 200 HUF
3,64
3,92
Veress D. Csaba-Hudi József-Ács Anna-Palágyi Sylvia: Nemesvámos története. A község története az ősidőktől napjainkig. Veszprém, 1994, Balatonfüred-Csopak Tája Szövetkezet. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban.
15041.

2 200 HUF
6,67
7,19
Tálasi István: Kiskunság. Budapest, 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőfóliában, intézményi bélyegzővel.
15042.

800 HUF
2,42
2,61
Buday Tiborné Mosonyi Klára: Dorogról a dorogiaknak. Dorog, 1972, Dorogi Nagyközségi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15043.

1 800 HUF
5,45
A Kálvin téri kripta titkai. Szerk.: Kő András, Susa Éva. Bp.,2014,Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15044.

3 000 HUF
9,09
9,80
Dr. Gulyás Mihály: Gyökereink, képek Kondoros múltjából. Kondoros, 2002, Kondoros Nagyközség Önkormányzata. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
15045.

2 000 HUF
6,06
6,54
15046.

5 000 HUF
15,15
16,34
Budapest Enciklopédia. Bp., 1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15047.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.