Books: Travelling, Local History

Number of items: 212

Dr. Töttős Gábor: Történelmi séták Szekszárdon. Szekszárd, 1986, Városi Tanács V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15669.

1 200 HUF
3,64
3,92
Dr. Lovas Dániel-Walter Péter: Kecskemét és a kiskunsági puszták. Kecskemét,é.n.,Kecskeméti Lapok Kft. Kiadói kartonált papírkötés,kissé sérült borítóval, angol, német és magyar nyelven.
15671.

800 HUF
2,42
2,61
Budapesti utcanevek A-Z. Szerk.: Ráday Mihály. Bp.,2013, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15675.

2 800 HUF
8,48
9,15
1999 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi Zsebkönyv, IX. (XXXV.) évfolyam. Szerk.: Dr. Szimeonov Todor. Bp., Útmutató Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
15676.

800 HUF
2,42
2,61
15678.

2 000 HUF
6,06
6,54
Dercsényi Dezső - Granasztói Pál: Vác. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1960, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben,
15679.

800 HUF
2,42
2,61
Gink Károly: Dorog. Bp., 1981. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó
15680.

1 000 HUF
3,03
3,27
Balás Gábor: A székelyek nyomában. Bp., 1984, Panoráma. Vászonkötésben, jó állapotban.
15681.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.