Books: Travelling, Local History

Number of items: 212

15024.

4 800 HUF
14,55
15,69
15025.

5 000 HUF
15,15
16,34
Nyíregyháza mezőváros tanácsa által határoztatott...(1793-1837.) Forrásválogatás. Szerk.: Galambos Sándor, Kujbusné Mecsei Éva. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár Kiadványai. II. Közlemények 23. Nyíregyháza, 2001, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 400 példányban.
15026.

5 000 HUF
15,15
16,34
Fejezetek Kimle múltjából. Tanulmányok és kisebb dolgozatok a falu történetéből és néprajzából. Szerk.: Dr. Horváth József. Kimle, 1999, Kimle Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
15027.

4 800 HUF
14,55
15,69
Répási Imre: Ipar és kereskedelem Putnokon a XIX. század közepétől 1945-ig. Gömör Néprajza XXI. Debrecen, 1989, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszéke. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15028.

2 000 HUF
6,06
6,54
15029.

1 000 HUF
3,03
3,27
A Ciszterci Rend Budai Szent Imre Gimnáziumának története. Az alapítástól a szétszóratásig és még azon túl is... 1912-1948-1958. Összeállító: Dr. Balogh Endre. Bp.,1994, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
15030.

1 200 HUF
3,64
3,92
Csonka Károly-Sz. Koncz István: Ballada a városról. Bp.,1991, Interpress. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15031.

800 HUF
2,42
2,61
15032.

1 800 HUF
5,45
Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas-, és Fémművek. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
15033.

1 600 HUF
4,85
5,23
Régi házak Pest-Budán. Szerk. Pereházy Károly. Bp., 1976, Műszaki. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborítón kis szakadásokkal.
15034.

1 600 HUF
4,85
5,23
Seres István: Solymár története és néprajza. Solymár, 1993, Helytörténeti Alapítvány. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső kötéstábla belsején és az elülső szennylapon ceruzás firkával, jó állapotban.
15035.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.